, Co nowego w Artec Studio 15
Skanowanie 3D obiektów cienkich, ciemnych i błyszczących
14 kwietnia 2020
DOBÓR SKANERA 3D DO MOICH POTRZEB – Ebook
17 sierpnia 2020

Co nowego w Artec Studio 15

, Co nowego w Artec Studio 15

Artec Studio 15 daje Ci jeszcze więcej możliwości pracy ze skanami 3D niż kiedykolwiek wcześniej! Dodaliśmy szereg funkcjonalności ułatwiających pracę w środowisku CAD, dzięki którym inżynieria odwrotna i kontrola jakości są jeszcze prostsze. W nowej wersji oprogramowania Artec Studio znajdzie się również coś dla grafików związanych z CGI i efektami specjalnymi. To czego doświadczysz przy pierwszym uruchomieniu najnowszej wersji Artec Studio to płynne działanie zapewniające nieskrępowany przepływ pracy zwiększający Twoją wydajność. Wprowadziliśmy również szereg innych, pomniejszych funkcji poprawiających wydajność skanera a także przejście z surowych danych do kompletnego modelu 3D o wysokiej rozdzielczości.

Podstawowa funkcje pozwalające przejść ze skanu 3D to modelu CAD pomocne w kontroli jakości , Co nowego w Artec Studio 15
Jakościowe tekstury, gotowe do pracy z CGI , Co nowego w Artec Studio 15
Nowe i ulepszone algorytmy usprawniające pracę ze skanerem , Co nowego w Artec Studio 15
Podstawowe funkcje ułatwiające przejście ze skanu 3D do modelu parametrycznego CAD , Co nowego w Artec Studio 15
Wysoka wydajność przystępna dla nowych użytkowników , Co nowego w Artec Studio 15

Kluczowe funkcje usprawniające przejście ze skanu 3D do modelu CAD

Artec Studio 15 oferuje podstawowe funkcje usprawniające przejście ze skanu 3D do modelu CAD pomocne w kontroli jakości i inżynierii odwrotnej. Teraz poza skanowaniem i stworzeniem modelu 3D masz możliwość przeprowadzenia prostych operacji przejścia ze skanu 3D do modelu CAD w jednym oprogramowaniu.

 

Funkcjonalność skan do CAD

do kontroli jakości

Porównaj swój model 3D z modelem CAD

 

Szybkie operacje kontroli jakości można teraz uruchamiać w Artec Studio, co zapewnia szybszy i wygodniejszy przepływ pracy. Artec Studio 15 daje możliwość dopasowania skanu do modelu CAD, umożliwiając porównanie dwóch modeli bez konieczności wychodzenia z Artec Studio. Można wykonać szybkie porównania na podstawie mapy odległości powierzchni i pomiary z mikronową dokładnością wszystkich tworzonych modeli 3D.

 

W przypadku bardziej złożonych procesów i narzędzi, wystarczy wyeksportować do dowolnego pełnego pakietu oprogramowania do kontroli, takiego jak Geomagic Control X.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

CAD: import i kontrola

Załaduj modele SOLIDWORKS i inne pliki CAD w celu bezpośredniego porównania z siatką mesh. Długo oczekiwany kamień milowy dla klientów inżynieryjnych na całym świecie. Import obiektów CAD bezpośrednio do Artec Studio przenosi proces projektowania na nowe poziomy. Teraz za pomocą kilku kliknięć myszy możesz wygodnie importować pliki CAD STEP, IGES lub X_T CAD i zabrać się do pracy.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Prymitywy do kontroli jakości

Przekształć wskazane obszary siatki w prymitywy – sfery, stożki, płaszczyzny i walce. Użyj tych prostych kształtów geometrycznych, aby wykonywać bardzo dokładne pomiary bezpośrednio w Artec Studio. Na przykład zmierz odchylenie powierzchni od płaszczyzny lub otworu od dopasowanego walca lub sfery.

 

Szybsza mapa odległości od powierzchni

Niezbędne narzędzie dla inżynierów metrologii i każdego, kto potrzebuje dokładnych pomiarów między siatkami mesh, mapa odległości powierzchni Artec Studio 15 wyświetla teraz odległości w mgnieniu oka. Dodatkowo teraz możesz wyeksportować wyniki swojej mapy odległości jako plik CSV.

, Co nowego w Artec Studio 15

Adnotacje na mapie odległości od powierzchni

Po prostu przytrzymaj Ctrl + kliknij, aby dodać adnotację na mapie odległości. Odległość pojawia się jako domyślny tekst.

 

 

Funkcjonalność skan do CAD

dla inżynierii odwrotnej

Prawidłowo spozycjonuj model i użyj prymitywów, aby wyodrębnić kluczowe dane geometryczne

 

Przyspiesz przepływ pracy, wykonując podstawowe operacje inżynierii wstecznej bezpośrednio w Artec Studio.

Zeskanuj prostą część i użyj prymitywów, aby zapisać kluczowe dane geometryczne w formacie CAD do natychmiastowego użycia w SOLIDWORKS lub innym oprogramowaniu CAD.

W przypadku bardziej skomplikowanych części, bezpośrednio wyślij siatkę do Geomagic dla SOLIDWORKS lub Design X jednym kliknięciem.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Prymitywy dla inżynierii odwrotnej

Niezależnie od tego, czy projektujesz idealnie dopasowane opakowanie, przeprojektowujesz nadkola w samochodzie, aby pasowały do kół o wysokich osiągach, czy nawet opracowujesz nowy schemat płytki drukowanej z dziesiątkami połączonych elementów, prymitywy CAD są w stanie przyspieszyć Twój przepływ pracy. A teraz możesz to zrobić bezpośrednio w Artec Studio, szybko i łatwo, oszczędzając mnóstwo czasu i wysiłku.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Precyzyjne pozycjonowanie dla inżynierii odwrotnej

Precyzyjne pozycjonowanie, na którym inżynierowie polegają od wielu lat, umożliwia pozycjonowanie modelu w globalnym układzie współrzędnych. Ta niezbędna funkcja przygotowuje modele do eksportu do SOLIDWORKS i innego oprogramowania inżynierskiego.

Eksportuj pliki CAD bezpośrednio do SOLIDWORKS lub Geomagic Design X

Po prawidłowym ustawieniu modelu, wyeksportuj prymitywy wyrównane do danych skanowania w formatach CAD: STEP, IGES lub X_T i kontynuuj przepływ pracy inżynierskiej w SOLIDWORKS, Geomagic Design X lub innym oprogramowaniu CAD.

, Co nowego w Artec Studio 15

15 razy szybsze przekroje

Teraz nie tylko możesz tworzyć przekroje bardziej precyzyjnie, używając prymitywów i precyzyjnego pozycjonowania, samo narzędzie Przekroje stało się 15 razy szybsze.

 

 

Nowe doświadczenia użytkownika. Od surowych danych do gotowego modelu 3D w minimalnej liczbie kroków

, Co nowego w Artec Studio 15

Szybsze i prostsze przetwarzanie danych

, Co nowego w Artec Studio 15

Intuicyjna organizacja danych

, Co nowego w Artec Studio 15

Łatwe łączenie danych z różnych skanerów

Grupuj dane 3D w foldery i przetwarzaj je jako jedną całość

Artec Studio 15 przedstawia przełomowy sposób pracy ze skanami. Tworzenie modeli 3D będzie nie tylko szybsze i lepiej zorganizowane, ale także o wiele łatwiejsze w zarządzaniu – szczególnie podczas skanowania dużych obiektów. Teraz nie musisz już pracować z każdym pojedynczym skanem osobno. Twoje skany są zgrupowane razem i przetwarzane są tak, jak w przypadku pojedynczego skanu. Wszystkie zmiany wprowadzone w grupie są natychmiast propagowane w obrębie wszystkich skanów.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Automatyczne grupowanie dla przechwytywania danych Eva, Space Spider i Leo

Podczas korzystania ze skanera Artec EVA lub Space Spider, naciśnij przycisk Rozpocznij skanowanie, a Artec Studio automatycznie zgrupuje wszystkie przechwycone dane, nawet po automatycznym odzyskaniu śledzenia.

 

W przypadku danych Leo, wszystkie skany będą domyślnie zgrupowane podczas importu. Wszelkie skany utworzone osobno za pomocą przycisku Dodaj nowy skan w Leo zostaną zgrupowane osobno.

Niestandardowe tworzenie grup dla łatwego zarządzania danymi

Możesz grupować skany przez menu rozwijane lub przeciągać i upuszczać skany do folderów niestandardowych, a także grupować skany według określonych obszarów obiektu. Możesz nawet tworzyć grupy zagnieżdżone, dzięki czemu przepływ pracy jest bardziej zorganizowany i wydajny.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Łatwo wyrównaj wiele skanów jednym kliknięciem

Nie ma potrzeby wyrównywania skanów indywidualnie. Teraz możesz wyrównać grupy skanów razem. W razie potrzeby zawsze możesz rozgrupować, aby pracować z pojedynczymi skanami.

Automatycznie grupuj dane skanowania i prymitywy

Ilekroć dopasujesz prymityw do modelu 3D, tworzona jest nowa grupa. Dzięki temu znalezienie wszystkiego w jednym miejscu jest dziecinnie proste. Nawet jeśli utworzysz dziesiątki prymitywów, wszystkie twoje dane będą dobrze zorganizowane, tam gdzie ich potrzebujesz. I za każdym razem, gdy dodasz prymitywy do wielu połączonych skanów w swoim obszarze roboczym, każdy prymityw będzie wizualnie odpowiadał właściwej połączonej grupie skanów.

Precyzyjne pozycjonowanie i grupy

Dokładnie pozycjonowanie zestawu zgrupowanych danych. Dodaj nowe dane do tej grupy, a zostaną one automatycznie odpowiednio ustawione.

 

 

 

PODSTAWOWE FUNKCJE DLA KOLOROWYCH MODELI 3D

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie kolor, dlatego z każdym wydaniem sprawiamy, że funkcje kolorystyczne Artec Studio są jeszcze bardziej wszechstronne i przyjazne dla użytkownika. Bazując na sukcesie redukcji efektu odbłysku w Artec Studio 14, właśnie podnieśliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej. Przyjrzyj się bliżej.

Żywe tekstury dla CGI i nie tylko

, Co nowego w Artec Studio 15

Lepsze odwzorowanie kolorów

Bez wysiłku twórz poprawnie teksturowane modele

 

Dzięki tej oszczędzającej klikania funkcji, wszelkie niechciane kolory z tła za obiektem są automatycznie pomijane, bez konieczności ręcznego wstępnego definiowania obszaru zastosowania. Wystarczy ustawić suwak poziomu tłumienia i gotowe. Udoskonalony algorytm Artec Studio pomysłowo wyszukuje na wielu skanach właściwy kolor, który ma zastąpić. Ta funkcja działa bardzo podobnie do redukcji odbłysków i jest kolejnym krokiem w kierunku uzyskania doskonałych tekstur.

Przenoszenie tekstur z modelu na model

Natychmiast sklonuj dowolną teksturę na inne modele

 

We wcześniejszych wersjach za każdym razem, gdy chciałeś zastosować teksturę do swojego modelu, musiałeś wybrać określone skany wskazujące teksturę, która ma być użyta.

 

Teraz, dopóki masz istniejący model teksturowany, możesz wybrać go zamiast skanów, a jego tekstura zostanie następnie przeniesiona bezpośrednio do nowego modelu. Może to być rzeczywista oszczędność czasu, zwłaszcza gdy zainwestowałeś dużo czasu w edycję tekstury modelu, na przykład za pomocą pędzla korygującego tekstury Artec Studio lub za pomocą zaawansowanych narzędzi w oprogramowaniu do modelowania 3D lub edytorach graficznych. Teraz możesz po prostu sklonować tę genialną teksturę do innych modeli, tak po prostu.

 

 

ULEPSZ SWÓJ SKANER

NOWE FUNKCJE ARTEC STUDIO 15 I POTĘŻNIEJSZE ALGORYTMY

Słowami wielu klientów: „Każda nowa wersja Artec Studio przypomina zakup ulepszonego skanera!” Mają rację. Z pasją staramy się, aby przekształcanie obiektów w pierwszorzędne modele 3D było łatwiejsze i szybsze. Funkcja po funkcji.

 

ZWIĘKSZANIE DOKŁADNOŚCI

Jeśli skany 3D nie są dokładne, nic więcej nie ma znaczenia. Właśnie dlatego uczyniliśmy jeszcze lepszym to, co było już najlepsze, a te funkcje i aktualizacje poprawiające dokładność wprowadzą Cię na najłatwiejszą drogę do nieskazitelnych skanów i modeli.

, Co nowego w Artec Studio 15

Automatyczny stabilizator temperatury dla Eva

Łatwa do osiągnięcia maksymalna dokładność

 

Funkcja specyficzna dla skanera Eva, która jeszcze bardziej ułatwia osiągnięcie maksymalnej dokładności skanera podczas całej sesji skanowania. Efekty stabilizatora temperatury są szczególnie widoczne podczas skanowania dużych obiektów, ponieważ błąd zwykle kumuluje się na odległości. Jednym naciśnięciem przycisku, po krótkim okresie rozgrzewania, Artec Studio zaczyna wykrywać temperaturę Evy i w razie potrzeby dostosowuje algorytm skanowania. Eva będzie wówczas utrzymywać optymalną temperaturę skanowania, dopóki skaner jest podłączony, zapewniając najbardziej precyzyjne przechwytywanie danych.

, Co nowego w Artec Studio 15

Rejestracja nowej generacji

Wyniki ekspertów są szybsze i łatwiejsze we wszystkich rejestracjach

 

Każdy typ rejestracji został opracowany dla Evy i Space Spider w Artec Studio 15, co oznacza, że algorytmy rejestracji: zgrubny, dokładny i globalny, ze znaczącymi usprawnieniami, są bardziej niezawodne z rejestracją tekstur, szczególnie w przypadku skanów o mniej niż idealnych teksturach.

 

Użytkownicy mogą również oczekiwać ulepszonej dokładności rejestracji tekstur dla skanów większych obiektów (> 2 metry). Wyniki są zauważalne nawet przy niskich ustawieniach współczynnika klatek kluczowych.

 

Ponadto rejestracja globalna ma teraz opcjonalne ustawienie dla powierzchni bogatych w geometrię z niewielkimi zmianami tekstury. Wybierz go, a wyniki zostaną znacznie poprawione dla tego typu obiektów.

, Co nowego w Artec Studio 15

Ulepszony Autopilot dla Leo

Król dżungli znalazł jeszcze ostrzejszy zestaw pazurów

 

Wysoce ulepszony dzięki konkretnym opiniom, które otrzymaliśmy od naszej bazy użytkowników Leo, nowy Autopilot Leo zapewnia niezachwiane wyniki, lepsze niż kiedykolwiek. Zoptymalizowaliśmy również wiele funkcji, w tym rejestrację, usuwanie elementów odstających, rozdzielczość scalania i filtr małych obiektów.

INTELIGENTNA AUTOMATYZACJA

Gdy już przyzwyczaisz się do tych genialnych funkcji, nie ma już odwrotu. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Micro, który ma ochotę na wspaniałe skany w wysokiej rozdzielczości z minimalną liczbą ramek, czy skanujesz za pomocą jednego z naszych ręcznych skanerów i oszczędzasz mnóstwo czasu i wysiłku dzięki nowym funkcjom automatycznego grupowania skanów i optymalizatorowi wielkości skanu, każdy znajdzie coś dla siebie!

 

 

Inteligentne skanowanie dla Micro

Twórz modele 3D dwa razy szybciej za pomocą nowego trybu inteligentnego skanowania Artec Micro.

, Co nowego w Artec Studio 15

Teraz Micro przechwytuje optymalną liczbę powierzchni i danych w najmniejszej liczbie klatek przy każdym skanowanym obiekcie, co zapewnia w pełni automatyczne skanowanie o ultra wysokiej rozdzielczości, które jest zoptymalizowane pod katem ilości danych i wyjątkowo dokładne. Korzystając z nowych, przełomowych algorytmów, Artec Studio oblicza najskuteczniejszą ścieżkę skanowania dla Twojego obiektu, zapewniając, że obejmie on każdy jego obszar i „spojrzy” na detal pod każdym odpowiednim kątem.

 

Ten tryb inteligentny ułatwia teraz skanowanie nawet najbardziej skomplikowanych obiektów. Ponieważ przechwytywane są tylko niezbędne klatki, czas przetwarzania jest skracany, a zużycie pamięci zmniejszone. W rezultacie przepływ pracy od początku do końca jest teraz nawet o 100% szybszy.

, Co nowego w Artec Studio 15

Optymalizator rozmiaru skanu

Mniejsze rozmiary skanów = łatwiejsze przetwarzanie = oszczędność czasu bez wysiłku

 

Gorąca funkcja, która sprawia, że praca ze skanami jest o wiele bardziej systematyczna, teraz masz możliwość precyzyjnego dostrojenia liczby klatek na skan. Po osiągnięciu tej liczby automatycznie rozpoczyna się nowe skanowanie. Proces ten jest powtarzany tak długo, jak długo skanujesz, a wszystkie nowe skany są automatycznie wyrównane i pogrupowane razem. A jeśli chodzi o przetwarzanie danych, mniejsze rozmiary skanowania ułatwiają izolację wszelkich niedoskonałości i szybkie ich usunięcie. W połączeniu z nową funkcją Grup, wszystkie mniejsze skany zostaną zgromadzone w tej samej, łatwej w zarządzaniu grupie.

, Co nowego w Artec Studio 15

30% bardziej skuteczne Automatyczne wyrównanie i przy dwukrotnie większej prędkości

Automatyczne wyrównanie oferuje teraz nowe, bardziej wydajne algorytmy

 

Ulepszona funkcja dla użytkowników Evy, Space Spider i Leo. Bardziej dokładny i łatwy w użyciu, z ostrymi jak brzytwa algorytmami, które zapewniają wyrównanie punktowe o 30% bardziej efektywnie i nawet dwukrotnie szybsze niż wcześniej.

, Co nowego w Artec Studio 15

Autopilot jest teraz jeszcze bardziej wydajny

Wchodzisz na nowe wyżyny produktywności

 

W wyniku nowego i zaawansowanego Auto-wyrównania, Autopilot jest teraz jeszcze bardziej niezawodny dla wszystkich ręcznych skanerów Artec, co jest bardzo pomocne, szczególnie dla mniej doświadczonych użytkowników.

NAWET WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ

Kto nie chce skanować szybciej? Wiemy, że jeśli chodzi o skanowanie 3D, to tylko jedna część procesu cyfrowego przechwytywania. Im szybciej będziesz mógł uchwycić obiekt lub obszar i przekształcić go w zadziwiająco precyzyjny model 3D, tym łatwiejszy będzie Twój projekt.

, Co nowego w Artec Studio 15

2 razy szybszy import wielu skanów Artec Ray

Jednocześnie ładuj wiele skanów szybciej

 

Użytkownicy Artec Ray, wczytujący wiele skanów jednocześnie, mogą spodziewać się przyspieszonych prędkości importu. Jest to szczególnie przydatna funkcja podczas importowania skanów wielkich obiektów i środowisk, takich jak samoloty, wnętrza fabryki i architektura na dużą skalę.

, Co nowego w Artec Studio 15

Szybsze ładowanie projektu

Każde skanowanie ładowane jest przez dedykowany rdzeń procesora

 

Otwórz swoje projekty znacznie szybciej niż wcześniej, co jest przydatne w przypadku projektów z wieloma skanami. Podczas otwierania projektu z kilkoma skanami, teraz każdy skan będzie importowany przez dedykowany rdzeń procesora, podczas gdy w przeszłości wszystkie rdzenie ładowały tylko jeden skan. Wynik? Na przykład projekt z 10 skanami otworzy się 10 razy szybciej na komputerze z 10-rdzeniowym procesorem.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: ULEPSZONE ALGORYTMY

Nasi programiści nieustannie osiągają wyższe poziomy, szukając inteligentnych algorytmów, dzięki którym Artec Studio będzie łatwiejszy i bardziej aerodynamiczny niż kiedykolwiek. Gdy zanurzysz się i wypróbujesz te sprytne funkcje, będziesz wiedział dokładnie, co mamy na myśli.

, Co nowego w Artec Studio 15

Doskonałe wypełnienie dziur

Naturalnie naprawia dziury

 

Teraz, dzięki ulepszonemu algorytmowi, ta funkcja (dostępna w zakładce Narzędzia) zapewnia więcej organicznego wypełniania otworów z ulepszonymi pętlami.

, Co nowego w Artec Studio 15

Ulepszone Lasso

Nawet kowboje nigdy nie zrobili tego tak dobrze

 

Jedno z najczęściej używanych narzędzi w menu, moc Lasso jest bezdyskusyjna, a teraz stało się o wiele łatwiejsze w użyciu. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć idealnie proste linie o dowolnej długości, czy po prostu ręcznie rysować linie zakrzywione, wybór należy do Ciebie.

, Co nowego w Artec Studio 15

Wrażliwy na rozmiar tryb maksymalnego błędu

Ulepszona funkcja oznaczania obszarów problemowych

 

Ta bardzo lubiana funkcja, która koduje kolorami ramki z maksymalnymi błędami, została rozszerzona do pracy z obiektami wszystkich kształtów i rozmiarów. Teraz podczas skanowania większych obiektów dopuszczalny poziom błędu jest zwiększany zgodnie z wielkością obiektu.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA:

ZOPTYMALIZOWANY I DOSTOSOWANY INTERFEJS

Metodycznie dopracowaliśmy ergonomię Artec Studio, aby profesjonaliści w skanowaniu mogli osiągnąć oszałamiający poziom wydajności, podczas gdy kompletni początkujący znajdą się w fazie wzrostu od zera do kompetencji w ciągu zaledwie kilku godzin.

 

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz dostosować i usprawnić przestrzeń roboczą Artec Studio, aby uzyskać maksymalne oszczędności czasu i łatwą obsługę.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Wizualnie przeprojektowany obszar roboczy

Zwiększ przepływ pracy do prędkości i komfortu na wyższym poziomie

 

Dzięki nowemu ergonomicznemu i przestronnemu widokowi opartemu na najlepszych projektach UX i mnóstwu opinii użytkowników, zapraszamy do bardziej intuicyjnego i wydajnego Artec Studio! Zaktualizowano przyciski i ikony w jednym wizualnie zorientowanym, łatwiejszym do odczytania, ulepszonym interfejsie.

 

Zwłaszcza dla użytkowników z napiętymi terminami i wymagającymi projektami, każdy zaoszczędzony dodatkowy wysiłek stanowi przyrostowy zysk, który uwalnia Twój przepływ pracy i pozwala skupić się na tym, co najważniejsze.

Wybór przez przesunięcie palcem

Wystarczy jedno kliknięcie, aby wybrać o wiele więcej

 

Oszczędza to konieczności klikania za każdym razem, gdy chcesz wybrać obiekt, dzięki czemu zaznaczanie lub odznaczanie wielu elementów za pomocą jednego przeciągnięcia jest proste i szybkie. Ponieważ przeciętny użytkownik klika kilkadziesiąt, jeśli nie setki razy na projekt, ta niewielka funkcja jest na wagę złota.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Wygodna masowa zmiana nazwy

Zmień nazwę wielu skanów w kilka sekund

 

Oszczędność czasu rzeczywistego dla większych projektów ze znaczną liczbą skanów. Artec Studio 15 pozwala łatwo zmienić nazwę zakresu skanów w serii, aby je rozróżnić. Pozwala także wyszukiwać słowa kluczowe określone przez użytkownika w nazwach skanów, a następnie zmieniać nazwy skanów w niestandardowy sposób.

Dostosowywanie

Ponieważ czystszy obszar roboczy = szybszy obszar roboczy

 

Ukryj kolumny, których nie chcesz widzieć, i skonfiguruj te, z którymi pracujesz, aby uzyskać szybsze i bardziej dostępne wizualnie wrażenia.

, Co nowego w Artec Studio 15

Łatwo dostępny obszar roboczy

Bogactwo informacji o skanowaniu na żądanie

 

Teraz możesz dostosować podsumowanie skanów, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje jednym spojrzeniem. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć, poprzez przeciąganie i upuszczanie, możesz łatwo posortować listę według typu skanera, ramek tekstur itp.

Nowy próbnik kolorów

Łatwy wybór kolorów w czasie rzeczywistym

 

Jeśli chodzi o zmianę koloru skanów, wystarczy jedno spojrzenie, zwłaszcza gdy jest to w czasie rzeczywistym. To przydatne uaktualnienie pozwala zachować otwarty próbnik kolorów podczas wyboru koloru, aby dokładnie zobaczyć, jak model wygląda w tym kolorze. Teraz możesz wybrać dowolny kolor na ekranie i  wskazać go, w tym kolor każdego innego skanu.

, Co nowego w Artec Studio 15
, Co nowego w Artec Studio 15

Szczegółowe i zaawansowane informacje

Każdy kluczowy szczegół skanowania na wyciągnięcie ręki

 

Koniec z wyszukiwaniem szczegółów skanowania, gdy są potrzebne. Teraz wystarczy jedno kliknięcie myszy, aby dodać nowe rodzaje kolumn, które wyświetlają wszystkie kluczowe właściwości wybranego skanu, od wielokątów i typu skanera do klatek, klatek z teksturą, uszkodzonych klatek, rozmiaru i innych. W przypadku elementów wrażliwych na typ, można przełączać podsumowanie informacji u dołu obszaru roboczego.

Filtry

Zobacz tylko te skany, które chcesz, kiedy chcesz

 

Idealny do projektów z większą liczbą skanów, teraz możesz ukryć niepotrzebne elementy, zapewniając usprawniony obszar roboczy, który współpracuje z Tobą i nigdy Cię nie spowalnia. Filtruj i wyświetlaj wszystko ze wszystkich obiektów, skanów, modeli, obiektów CAD i chmur punktów.

SZYBKA I ŁATWA OPINIA

Nowe, wbudowane opinie

Pomóż nam ulepszyć Artec Studio!

Użytkownicy i partnerzy mogą teraz pisać opinie w Artec Studio i przesyłać je bezpośrednio do nas. Wszelkie sugestie i pomysły dotyczące ulepszania naszego oprogramowania są mile widziane, niezależnie od tego, czy jest to prośba o dodanie funkcji, czy coś innego. Działa nawet jeśli jesteś offline. Po ponownym połączeniu Twoje cenne informacje zwrotne zostaną do nas przesłane.

, Co nowego w Artec Studio 15

Jesteś zainteresowany programem Artec Studio 15?

A może chcesz go wypróbować?

Skontaktuj się z nami klikając tutaj!