Usługi skanowania i zastosowanie skanerów 3D
4 czerwca 2023
, Etui ochronne dla skanera 3D Artec Leo
Co nowego w Artec Studio 18 – programie do skanerów 3D
5 października 2023

Etui ochronne dla skanera 3D Artec Leo

, Etui ochronne dla skanera 3D Artec Leo

Etui ochronne dla skanera 3D Artec Leo

Chroń swój skaner i otoczenie przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami.

Ochrona przed uszkodzeniami, kurzem i brudem

Leo jest chroniony przed wilgocią, kurzem, brudem czy smarami. Dzięki zastosowaniu silikonowego materiału zyskaj pewniejszy chwyt i zmniejsz ryzyko wyślizgnięcia się skanera.

Placówki medyczne

Zachowuj pełną higienę medyczną podczas skanowania pacjentów w szpitalach, klinikach, salach operacyjnych lub w ich domach.

Zastosowania kryminalistyczne

Podczas odwiedzania licznych miejsc żadne dowody z poprzedniego miejsca ani zanieczyszczenia zewnętrzne nie zostaną przetransportowane razem ze skanerem.

, Etui ochronne dla skanera 3D Artec Leo

Co jest lepsze od Artec Leo – pierwszego na rynku skanera 3D z napędem AI? Możliwość zabrania go wszędzie bez obawy o uszkodzenie skanera lub pozostawienie śladów na miejscu.

Nowe etui ochronne Leo doskonale przylega do twojego urządzenia przenośnego, chroniąc je przed kurzem, brudem i normalnym zużyciem. Upewnij się, że wszelkie miejsca kryminalistyczne, które odwiedzasz, pozostają nienaruszone podczas podróży z miejsca na miejsce, lub pracując w środowisku o wysokim standardzie sanitarnym, takim jak placówka medyczna czy laboratorium, zdezynfekowane etui Leo gwarantuje, że żadne zanieczyszczenia nie dostaną się do pomieszczenia razem z tobą.

Etui Leo wykonane jest z przetestowanego i zatwierdzonego materiału silikonowego, który nie tylko chroni twój skaner, ale również rozszerza możliwości jego zastosowania.

, Etui ochronne dla skanera 3D Artec Leo

Wymiary i waga Etui na skaner 3D Leo

Wymiary

Wysokość × Głębokość × Szerokość: 231 × 162 × 230 mm

Waga

650g (plus waga Leo: 2,6 kg)

Materiały

Wykonane z silikonu medycznego* certyfikowanego przez wiodące regulacyjne organy takie jak FDA w USA i LFGB w Niemczech, materiał ten został również uznany za bezpieczny w kontakcie z substancjami niebezpiecznymi przez RoHS Unii Europejskiej i przeszedł testy ISO, zapewniając użytkownikom pełny spokój i spełniając normy dotyczące kontaktu ze skórą, toksyczności doustnej, cytotoksyczności i zanieczyszczenia krwi.

*Silikon został wykonany z materiału Wynca XHG-6920, który posiada certyfikaty ISO 10993-4, ISO 10993-5, ISO 10993-10, ISO 10993-11, USP<88> klasa VI, LFGB, FDA, RoHS.

Jak działa Etui na skaner 3D Artec Leo?

Często zadawane pytania?

 

Które branże i zastosowania korzystają z etui?

Oprócz codziennego użytku, w którym etui chroni przed uszkodzeniem, kurzem, brudem i normalnym zużyciem, jest ono również zaprojektowane do użycia na miejscach kryminalistycznych oraz w aplikacjach medycznych, zapewniając czystość i brak jakiejkolwiek ingerencji w twoje miejsce pracy.

 

Ile razy można użyć etui?

Etui jest wykonane z wytrzymałego silikonu medycznego i może przetrwać dziesięciolecia, jeśli jest odpowiednio pielęgnowane.

 

Czy można myć etui?

To zależy od tego, jak zamierzasz używać etui. Możesz je myć, przetrzeć lub dokładnie zdezynfekować, w zależności od swojego zastosowania!

 

Czy etui można zdezynfekować?

Istnieje wiele sposobów, w jakie można zdezynfekować etui. Niektóre powszechne metody obejmują alkohol izopropylowy, Autoclave lub hipochloranian sodu. Inne metody i szczegółowe instrukcje można znaleźć online.