fbpx

digitalizacja zbiorów muzealnych

 • Animacje i tworzenie modeli do gier

  Podgląd wczesnego etapu digitalizacji postaci z Artec Leo

  Wykorzystanie wyników skanowania 3D odnajdujemy m.in. w animacjach czy też w modelach gier

  Dzięki skanerom 3D można w szybki sposób uzyskać geometrię wirtualną, co skraca czas wykonania modelu wykorzystanego w grach, jak i daje całkiem nowe możliwości – realistyczne odwzorowanie obiektów, których się nie da zaprojektować w 3D w standardowy sposób.

  Do realizacji usług w tej dziedzinie wykorzystujemy ręczne skanery 3D, które cechują się dużą szybkością skanowania, mobilnością oraz realistycznym odwzorowaniem kolorów. Wykorzystywane skanery są bezpieczne dla oczu, więc bez problemu możemy skanować ludzi. W razie potrzeby możemy zeskanować całe budynki jako przygotowanie pod scenerię w grach czy animacjach.

   

 • Digitalizacja zbiorów muzealnych

  Figurka w 3D Digitalizacja zbiorów muzealnych

  Digitalizacja zbiorów jest to skanowanie 3D eksponatów muzealnych tak, aby powstał model 3D idealnie odzwierciedlający geometrię jak i kolor.

  Szczególnie ważna jest bezinwazyjność takiego procesu oraz doświadczenie przy pracy z cennymi eksponaty. Posiadamy w swojej ofercie ręczne skanery 3D, które umożliwiają skanowanie detali bezdotykowo, dzięki czemu nie trzeba pokrywać zbiorów środkami matującymi.

   

script1