, Space Spider typowany jako Innowacyjne rozwiązanie 2016
Artec Micro
17 maja 2019
, Space Spider typowany jako Innowacyjne rozwiązanie 2016
Artec Studio 11
16 lipca 2015

Space Spider typowany jako Innowacyjne rozwiązanie 2016

, Space Spider typowany jako Innowacyjne rozwiązanie 2016

Space Spider typowany do Nagrody

Innowacyjne rozwiązanie 2016

Zagłosuj na skaner 3D Space Spider marki Artec – nowy sprzęt w Konkursie o Nagrodę Digest Innovation Awards – Innowacyjne rozwiązanie w 2016 roku.

Skaner 3D Space Spider marki Artec został wybrany finalistą 2016 roku w prestiżowym Konkursie o Nagrodę Innovation Awards i magazynu NED. Skaner ten ma wszelkie szanse, aby zdobyć złoty medal!  

Pomysł, żeby skaner 3D służył do skanowania w przestrzeni na pierwszy rzut oka może wydawać się trochę nie z tego świata, ale czyż nie takie pomysły są siłą napędową przemysłu?

Urządzenie takie jak skaner powinno być w pełni precyzyjne, wiarygodne i wystarczające, aby zapewnić dokładność przez wiele miesięcy bez konieczności serwisowania. Jednocześnie powinnno być wytrzymałe i łatwe w użyciu. Wszystkie te atuty posiada najnowszy Skaner Artec 3D Space Spider.

 

, Space Spider typowany jako Innowacyjne rozwiązanie 2016
, Space Spider typowany jako Innowacyjne rozwiązanie 2016

Space Spider

Skaner 3D Space Spider zawiera najlepsze technologie skanowania 3D zgodne z najwyższymi standardami firmy Artec.

Space Spider został opracowany tak, aby zapewnić doskonałe efekty zarówno w przestrzeni – na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, jak i na Ziemi. Skaner Space Spider skupia bowiem najlepsze innowacyjne rozwiązania skanowania 3D gwarantowane przez producenta, firmę Artec 3D. Gdy istnieje potrzeba wykonania jak najbardziej dokładnego modelu 3D obiektu o złożonej geometrii, zbudowanego z małych szczegółów lub trudnych do uchwycenia krzywych takich jak ostre żebra i ubytki – Space Spider sprawuje się niezawodnie.  Wśród różnych rozwiązań dotyczących skanowania 3D Space Spider jest zawsze liderem. Praca tego skanera oznacza najwyższą jakość i precyzję.

Skaner 3D jako narzędzie może wpierać sektor inżynierii odwrotnej w zakresie odbudowy części, pomiaru odkształceń konstrukcji stalowych, aż po szerokie wykorzystanie w protetyce – budowę idealnie dostosowanych protez. Zastosowania skanera Space Spider są praktycznie nieograniczone!

Jeden z najbardziej poczytnych magazynów dotyczących projektowania i wytwarzania, zatytułowany New Equipment Digest (NED), uznał Space Spider marki Artec w pełni zasługuje na laur i znalazł się w grupie  20 finalistów w Konkursie o Nagrody Innowacyjne rozwiązanie.

 

 Wydawca magazynu wybrał 20 najlepszych produktów z ponad 1500 nowych urządzeń, programów i rozwiązań technologicznych z 2015 roku.

Konkurs Innowacyjne rozwiązanie uświetnia 80-ta edycję magazynu Ned.  Z tej okazji zespół redakcyjny magazynu wybrał 20 najlepszych produktów spośród 1500 nowych urządzeń, programów i rozwiązań technologicznych z 2015 roku, które według Travis Hessman, głównego wydawcy NED: wprowadziły nowe funkcje lub zakłóciły dotychczasowe status quo w branży. ”

Teraz, gdy finaliści zostali wyłonieni, magazynu NED udostępnił konkurs swoim czytelnikom, a eksperci dali użytkownikom szansę na dokonanie wyboru najbardziej innowacyjnych produktów roku. Głosowanie odbywa się za pomocą ankiety online w www.NewEquipment.com/Awards~~pobj. Ostateczna lista zwycięzców zostanie ogłoszona 3 maja podczas konferencji dotyczącej produkcji i technologii na Expo 2016 w Rosemont, IL, .

Państwo również mogą oddać swój głos na Space Spider i udostępnić link do strony Nagrody Innowacyjne rozwiązanie w mediach społecznościowych.

Jeśli wsparcie i wyróżnienie przez ekspertów z magazynu Ned ma zachęcić zespół  inżynierów i programistów firmy Artec, aby nadal projektował innowacyjne urządzenia skanery 3D, można głosować na Space Spider tutaj. Jako zwolennicy rozwoju najnowszych rozwiązań i technologii trzymamy kciuki za twórców tego wybitnego skanera 3D!

, Space Spider typowany jako Innowacyjne rozwiązanie 2016