Drema targi skaner artec 3D, Zaproszenie na targi Drema 2016
Skanery 3D biorą udział w tworzeniu kolekcji zabytków
29 września 2015
Drema targi skaner artec 3D, Zaproszenie na targi Drema 2016
Rzeźba
31 stycznia 2019

Zaproszenie na targi Drema 2016

Drema targi skaner artec 3D, Zaproszenie na targi Drema 2016

Zaproszenie na targi DREMA

Technologie jutra dla przemysłu drzewnego i meblarskiego – kolejna edycja targów branżowych 2016

Serdecznie zapraszamy na targi DREMA 2016 – spotkamy się z Państwem w pawilonie numer 5, stoisko 52. Wspólnie z naszym partnerem, firmą Seron, przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji oraz najnowszych rozwiązań dla branży meblarskiej i drzewnej.

Nowe technologie 3D przebojem wkroczyły również do branży meblarskiej i sektora drzewnego. Jako specjaliści i promotorzy innowacji proponujemy kompleksowe oprogramowanie i rozwiązania 3D.

ZW3D zintegrowany CAD/CAM dla sektora drzewnego i meblarskiego

Na uwagę Państwa zasługuje nowy, usprawniony program ZW3D zintegrowany system CAD/CAM jako podstawowe narzędzie pracy. Program CAD Zw3D przeznaczony jest dla projektantów mebli, akcesoriów i dekoracji drewnianych. Zgodnie z naszym mottem: „Od pomysłu do realizacji” oferujemy kompleks usług: swobodne projektowanie CAD m.in. z uwzględnieniem operacji morficznych do modelowania free-form i przekształceń, tworzenia modelu mebla w oparciu o dokumentacje 2D (DXF/DWG) i tworzenie złożeń całych mebli. Kolejnym etapem jest optymalizacja produkcji. Proves polega na takim programowaniu maszyn CNC, aby maksymalnie wykorzystać czas do produkcji poszczególnych elementów i zminimalizować koszty produkcji.

Jednym z najnowszych, zintegrowanych rozwiązań jest wykorzystanie procesu inżynierii odwrotnej (reverse engineering) dzięki mobilnym, ergonomicznym skanerom 3D. Artec Space Spider to szybki, mobilmny skaner 3D, który wyróżnia się nie tylko wysoką precyzją działania (bezdotykowe pomiary), lecz za pomocą którego łatwo odtworzyć dowolny detal i przetworzyć go w plik CAD w taki sposób, aby następnie wytworzyć go na dowolnej maszynie CNC.

Więcej na temat wykorzystania skanerów 3D Artec w przemyśle drzewnym i meblarskim znajdą Państwo tutaj.