eventy 3D, Eventy 3D – skanowanie 3D
Muzeum figur silikonowych – skanowanie 3D
13 sierpnia 2015
eventy 3D, Eventy 3D – skanowanie 3D
Proces inżynierii odwrotnej
1 września 2016

Eventy 3D – skanowanie 3D

eventy 3D, Eventy 3D – skanowanie 3D
eventy 3D, Eventy 3D – skanowanie 3D

Eventy 3D – z realu w wirtualny świat i z powrotem

Technologie 3D istnieją już od dawna, teraz jednak pojawiają się w różnych miejscach zdumiewając i zaskakując niesamowitymi  efektami. Wirtualny świat nadal nas fascynuje i przyciąga. Nieznany. tajemniczy, nierzeczywisty. Można go jednak poznać bliżej i zgłębić bez trudu przenosząc się z realu w wirtualny świat.

Eventy 3D

Wykorzystanie wysokiej jakości technologii 3D przy organizacji eventów ma na celu wzbudzenie zainteresowania odbiorców, zaskoczenie ich oraz przekonanie do prezentowanych produktów i usług, a nawet wpłynięcie na ich późniejsze decyzje zakupowe. W tym celu wykorzystujemy precyzyjne skanery 3D, aby tworzyć wirtualne portrety 3D oraz figurki 3D. Na świecie istnieje już szerokie grono fanów shapie, które pojawiają się jako pamiątki na biurkach i w domowych gablotkach zamiast klasycznych zdjęć.

Technologie 3D

wpływają nie tylko na emocje, lecz również na wyobraźnię dzięki trójwymiarowym efektom. Skanery 3D przybliżają nas  do tej tajemniczej rzeczywistości dając efekty specjalne na miarę XXI wieku! Dodatkowo emocje są podgrzewane przez bezpośrednie zaangażowanie uczestników czyli interakcje. To bardzo ważne przy organizacji eventów, gdyż Klient czuje się zauważony i doceniony, a przy użyciu nowych technologii 3D każdy może być traktowany wyjątkowo i indywidualnie.

Skanery 3D i drukarki 3D

Dziś, aby przenieść się w wirtualny świat wykorzystujemy skanery 3D oraz analogicznie drukarki 3D. Zastosowanie skanerów 3D oraz odpowiedniego oprogramowania 3D umożliwia stworzenie innowacyjnej rzeczywistościa, aby zagłębić się w niej choćby dla zabawy. Można zeskanować twarze uczestników eventu 3D, obejrzeć je na monitorze, umieścić w zaprojektowanej aranżacji, ewentualnie zmodyfikować. W taki sposób tworzymy portrety 3D – cyfrowe pamiątki, które zbliżają nas do wirtualnej rzeczywistości.

Kontynuacja zabawy może polegać na zeskanowaniu 3D wybranego obiektu i po dokonaniu odpowiednich operacji komputerowych wydrukowaniu go za pomocą drukarki. Drukarki 3D mają możliwość zmaterializowania zeskanowanych przedmiotów w rzeczywistym wymiarze lub w miniaturze. W ten prosty i dynamiczny sposób podczas eventu Klienci mają możliwość zmieniać rzeczywistość przechodząc z realnej do wirtualnej lub odwrotnie.

Możliwość wykorzystania pełnego wachlarza technologii 3D pozwoli nam pozytywnie zaistnieć w świadomości naszego Klienta na dłużej, w niezwykłej, dowolnie ukształtowanej przez nas rzeczywistości, zagadkowej z jednej strony, a realnej z drugiej.

Magia 3D otwiera nowe możliwości i jednocześnie uczy przekraczania granic w schematycznym myśleniu. W oparciu o dokonania nowych, innowacyjnych technologii 3D można stworzyć optymistyczny, niezwykły i oryginalny wizerunek własnej firmy. Dzięki użyciu skanerów 3D oraz drukarek 3D można sprawić, aby w taki właśnie sposób była postrzegana Państwa firma – nie tylko przez współpracowników, ale również stałych i potencjalnych Klientów.

eventy 3D, Eventy 3D – skanowanie 3D
eventy 3D, Eventy 3D – skanowanie 3D

Skanowanie 3D

jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt, gdyż skanery 3D wykorzystują światło białe. Nie jest również męczące i w żaden negatywny sposób nie wpływa na samopoczucie  dla osoby skanowanej.

Optymistycznie, zabawnie i z lekkim akcentem magii – to przyszłość dzisiejszych eventów. Bez technologii 3D: doskonałej jakości skanerów i drukarek trudno je zorganizować w prosty i szybki sposób.

Świadczymy usługi skanowania 3D dla branży rozrywkowej i reklamowej. Chcesz poznać efekty działania skanerów 3D?

Zapraszamy do współpracy organizatorów eventów: agencje reklamowe, agencje multimedialne oraz agencje eventowe. Dzięki nam zyskasz uznanie w oczach swoich Klientów!

Jeśli chcesz zorganizować imprezę integracyjną lub wydarzenie z wykorzystaniem technologii 3D – zapraszamy do kontaktu, wystarczy kliknąć w ten link.