, Konkurs Kosmiczny Projekt 3D
Geomagic Design X
13 października 2017
, Konkurs Kosmiczny Projekt 3D
Geomagic Control X
13 października 2017

Konkurs Kosmiczny Projekt 3D

, Konkurs Kosmiczny Projekt 3D

Konkurs Kosmiczny Projekt 3D – Przebudzenie mocy

 

Z okazji premiery kolejnej części kosmicznej serii „Gwiezdne wojnyPrzebudzenie mocy” przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs z nagrodami.

Jesteś fanem gwiezdnej serii, a wyobraźnia jest Twoja mocna stroną?  Zgłoś się do nas.

Lubisz wyzwania, a projektowanie i tworzenie sprawia Ci wiele satysfakcji? Sprawdź się w naszym konkursie.

Od dziecka marzysz o locie w kosmos i nawet teraz planujesz podróż międzyplanetarną? Stwórz swój własny statek kosmiczny.

Razem z nami możesz przeżyć naprawdę niesamowitą przygodę! Kosmiczny konkurs projektowy 3D przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy uwielbiają wyzwania i nie boją się im sprostać.

 Niech moc będzie z Tobą! 

Udział w konkursie to kreatywne i fantastyczne zajęcie, które przyniesie Ci nie tylko radość z tworzenia, ale również możliwość wygrania kosmicznych nagród. Masz pełną dowolność działania w zakresie opracowania projektu – ważne jednak, abyś poznał zasady konkursu.

Usiądź wygodnie przed monitorem i wyobraź sobie realny pojazd kosmiczny, innowacyjny gwiezdny statek, absolutnie zgodny z Twoją wizją, który błyskawicznie zawiezie Cię w bezpieczne miejsce ku marzeniom.

Twój projekt kosmicznego pojazdu 3D może być inspirowany statkami kosmicznymi z gwiezdnych serii „Star Wars”, a nawet może być repliką jednego z pojazdów, lecz nie jest to konieczne.

Nie chcemy Cię ograniczać. Możesz stworzyć dowolny, klasyczny lub innowacyjny pojazd 3D w zależności od Twojej fantazji.

A zatem do dzieła! 

 Czekają na Ciebie kosmiczne nagrody 3D:

, Konkurs Kosmiczny Projekt 3D

Nagrody w konkursie Kosmiczny Projekt 3D – Przebudzenie mocy:

I miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD/CAM moduł Premium na rok użytkowania gra na PC „Battle front ” oraz wydruk 3D opracowanego projektu. Łączna wartość nagrody I: 750 PLN.

II miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD/CAM moduł Standard na rok użytkowania, budzik Star Wars ”R2-D2” oraz wydruk 3D Twojego projektu. Łączna wartość nagrody II: 550 PLN.

III miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD/CAM moduł Lite na rok użytkowania, PenDrive Star Wars „Mistrz Yoda” oraz wydruk gotowego projektu 3D. Łączna wartość nagrody III to 250 PLN.

Zasady konkursu:

Twoje zadanie konkursowe składa się z trzech etapów.

1. Aby przystąpić do działania wejdź na Facebooka i polub nasz fanpage 3D Master: https://www.facebook.com/3D-Master-181610901858563/?ref=hl

2. Następnie zaprojektuj gwiezdny pojazd 3D Master posługując się programem ZW3D CAD CAM i po spakowaniu do archiwum ZIP wgraj go na dowolny, bezpłatny serwer wymiany plików.

3. Pod adres mailowy konkurs@3dmaster.com.pl wyślij informację z bezpośrednim linkiem do udostępnionego projektu w tytule maila wpisując: „Kosmiczny projekt 3D”.

Szczegóły Konkursu:

Konkurs jest organizowany za pośrednictwem internetu.

Czas trwania konkursu: 16.12.2015 – 10.02.2016.

Program ZW3D CAD CAM możesz bezpłatnie pobrać ze strony www.zw3d.com.pl   To proste: Wchodzisz w zakładkę „Pobierz” i klikasz w Aktualna wersja 2015. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i wysyłasz go do nas wpisując w okienku „Dodatkowe informacje” hasło Konkurs 3D.  Z pobranego programu możesz korzystać przez 30 dni – nie tylko w celach konkursowych. 

, Konkurs Kosmiczny Projekt 3D

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym kreatywnym konkursie! A w razie potrzeby możesz obejrzeć jak z tym wyzwaniem poradził sobie nasz kolega z zespołu 3D Master projektując samolot ETA 2 Actis: 

 

{youtube}y-B_kKtjqn0{/youtube}

 

{youtube}gkDDRV3XMcs{/youtube}

 

{youtube}iHOPn7wdXO0{/youtube}