skaner ręczny, Promocja – skaner ręczny 3D – Artec Eva Lite
Interaktywne Muzeum Czaszki: dzięki skanerom 3D
6 listopada 2015
skaner ręczny, Promocja – skaner ręczny 3D – Artec Eva Lite
Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie
9 listopada 2015

Promocja – skaner ręczny 3D – Artec Eva Lite

skaner ręczny, Promocja – skaner ręczny 3D – Artec Eva Lite

Nowa cena na ręczny skaner 3D Artec Eva Lite

Firma Artec 3D twórca i producent profesjonalnego sprzętu i oprogramowania 3D w połowie listopada zaprezentowała oferty specjalne na zakup jej produktów. Firma przygotowała oferty specjalne na zakup skanera ręcznego Artec Eva Lite, a także na pakiet edukacyjny i oprogramowanie do modelowania 3D.

W Luksemburgu 15 listopada 2016 roku firma Artec 3D, twórca i producent profesjonalnego sprzętu i oprogramowania 3D, zaprezentowała oferty specjalne na zakup skanerów oraz oprogramowania do modelowania 3D. Firma zaproponowała m.in. 3000 euro rabatu na zakup skanera 3D Artec Eva Lite. Pozwoliło to obniżyć jego cenę do 6700 euro. Firma Artec ogłosiła również promocję na pakiety edukacyjne Eva Lite dla szkół i uczelni. Najnowsze oferty umożliwiają łatwiejszy dostęp do zaawansowanych technologii 3D dla różnych odbiorców. Zyska na tym m.in. branża ochrony zdrowia, gdzie zastosowanie mają skanery 3D. Skanery 3D Artec są pomocne przy projektowaniu i wytwarzaniu protez kończyn górnych i dolnych. Możemy ich użyć również w celu pomiaru zmian położenia tkanek miękkich twarzy. Zniżki na Artec Eva Lite oraz pakiet edukacyjny obowiązują od 15 listopada. Oprogramowanie Artec Studio może zostać uaktualnione w promocyjnej cenie do 31 grudnia 2016 roku.

Skaner ręczny Artec Eva Lite – wysokiej jakości skany 3D bez koloru

Eva Lite jest niedrogim odpowiednikiem ręcznego skanera pracującego w technologii światła białego, jakim jest Artec Eva. Eva Lite posiada taką samą specyfikację dokładności, jednak jego funkcjonalności są ograniczone, dotyczy to opcji śledzenia i przechwytywania wyłącznie danych geometrii, bez koloru. Dlatego też skanowany obiekt powinien charakteryzować się bogatą geometrią. Idealnym przykładem może być np. ciało człowieka. Nowa oferta sprawia, że Eva Lite jest doskonałym rozwiązaniem dla małych klinik z ograniczonym budżetem. Jest to dobra oferta również dla osób prywatnych zainteresowanych zakupem profesjonalnego skanera w przystępnej cenie. Jeżeli użytkownik zdecyduje się na uaktualnienie oprogramowania skanera do wersji Eva w późniejszym terminie, ma możliwość zrobienia tego za pośrednictwem strony internetowej Artec 3D.

Artec Eva Lite – dostępna do celów edukacyjnych w ramach nowego pakietu cenowego

Nowy pakiet edukacyjny umożliwia łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do nowoczesnej technologii dla szkół i uczelni. Nowa oferta obejmuje skaner Eva Lite i 20 licencji Artec Studio 11. Ponadto użytkownicy otrzymują dwuletnią gwarancję na skaner oraz dwa lata bezpłatnych aktualizacji oprogramowania. Od 15 listopada pakiet z Eva Lite dostępny jest nie tylko do użytku klasowego ale i do wszelkiego rodzaju prac naukowych. W celu otrzymania pakietu użytkownik musi wyrazić zgodę na upublicznienie opisu wykorzystania skanerów na stronie szkoły lub uczelni w celu podkreślenia możliwości wykorzystania technologii stworzonych przez Artec.

Artec Studio 11 – obniżenie ceny za aktualizację oprogramowania z szeregiem automatycznych funkcji

Artec 3D przedstawiło najnowszą wersję programu Artec Studio 11 w czerwcu 2016. Program oferuje wiele zautomatyzowanych funkcji. Jest to np. autopilot – tryb przetwarzania danych umożliwia nawet początkującym użytkownikom tworzenie wysokiej jakości modeli 3D. Oprogramowanie to prowadzi użytkownika przez przetwarzanie uzyskanych danych przy pomocy kilku prostych pytań na temat charakterystyki skanowanego obiektu i oczekiwanego typu modelu 3D. Następnie Artec Studio 11 automatycznie usuwa niepotrzebne dane. Następnie wyrównuje skany i wybiera najbardziej efektywne algorytmy 3D, w celu ich złączenia – wszystko to za pomocą jednego kliknięcia myszy. Rezultatem jest bardzo precyzyjny model 3D, o tej samej jakości co model stworzony przez doświadczonego użytkownika. Ponadto oprogramowanie to może dokładnie usunąć podstawę, na której obiekt był skanowany (podłoga lub talerz obrotowy). Funkcja ta jest szczególnie przydatna przy realizacji dużych projektów, ponieważ pozwala skrócić czas przetwarzania danych nawet o 30 min.

Od teraz do końca 2016 roku użytkownicy starszych wersji Artec Studio 9 i Artec Studio 10 mają możliwość uaktualnienia oprogramowania na specjalnych warunkach. Koszt standardowej aktualizacji do najnowszej wersji Artec Studio 11 to 1000 euro, jednak dzięki najnowszej promocji ceny zostały obniżone i wynoszą 800 i 400 euro odpowiednio dla wersji Artec Studio 9 i Artec Studio 10.