fbpx

Skaner 3D Artec Eva promocyjna cena

Skaner Artec EVA promocyjna cena

Skaner 3D Artec Eva w promocyjnej cenie

 

Skaner EVA marki Artec to idealne rozwiązanie do szybkiego tworzenia kolorowego i dokładnego modelu 3D średniej wielkości obiektów, takich jak ludzie, pomniki lub motocykle. Skaner 3D skanuje szybko, w wysokiej rozdzielczości i żywych kolorach, co pozwala na niemal nieograniczone zastosowania.

Artec Eva jest skanerem lekkim, szybkim i uniwersalnym, co sprawia że jest to najbardziej popularne urządzenie i lider na rynku przenośnych skanerów 3D. Uznany przez iReviews za najlepszy mały skaner 3D 2015 roku.

Łatwość użycia szybkość i precyzja pracy spowodowały, że skaner Artec Eva stał się podstawowym produktem dla wielu gałęzi przemysłu. Od szybkiego prototypowania do kontroli jakości, od grafiki komputerowej do ochrony zabytków. Znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, kryminalistyce, medycynie i protetyce. Skaner Artec Eva umożliwia i przyśpiesza proces wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w wielu sektorach przemysłu oraz w medycynie. Możliwość uzyskania bardzo dokładnych pomiarów – skanów 3D w szybki i prosty sposób to największe zalety tego urządzenia.

Artec Eva został nawet wykorzystany do stworzenia pierwszego portretu 3D amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy.

 

Skaner 3D Eva specyfikacja

 

Nie wspierane: Windows XP, Windows Vista, 32-bit OS, Intel graphics cards, AMD FirePro M6100 Fire GL V

Nie zalecane: Xeon or AMD processors, NVIDIA SLI or AMD CrossFire configurations, NVIDIA Quadro series

Polecamy zapoznanie się z przewodnikiem, jak dobrać odpowiedni komputer do pracy ze skanerem 3D Artec.

Uwaga: Skaner 3D EVA jest produktem z eskpozycji. Rok produkcji 2013.