Space Spider, Space Spider zwycięzcą w Konkursie Digest Innovation Award
Skaner 3D Artec RAY
3 kwietnia 2018
Space Spider, Space Spider zwycięzcą w Konkursie Digest Innovation Award
Najnowsza aktualizacja Artec Studio 13 już dostępna!
18 września 2018

Space Spider zwycięzcą w Konkursie Digest Innovation Award

Space Spider, Space Spider zwycięzcą w Konkursie Digest Innovation Award

Skaner 3D Space Spider zwycięzcą w Konkursie Innowacyjnych Urządzeń Digest Innovation Award 2016!

 

Fantastyczną wiadomość z Rosemont II, gdzie miało miejsce jedno z kluczowych wydarzeń z obszaru produkcji tego roku, M & T Conference and Expo. Ręczny Skaner Space Spider marki Artec zdobył nagrodę Digest Innovation Award 2016 jako Innowacyjne Urządzenie.

Skaner 3D Artec zdobył największą liczbę głosów w internetowej ankiecie przeprowadzonej wśród czytelników nowego sprzętu Digest (NED). Jest to jedno z najbardziej poczytnych czasopism na temat projektowania i produkcji. W tym roku obchodzi swoje 80 roku w wersji drukowanej.

Ta nagroda to wielki zaszczyt dla producenta i dla 3D MASTER – kluczowego dystrybutora Artec na rynek polski. Konkurencja była bardzo silna, gdyż wybierający musieli wybierać spośród 20 rozwiązań, które komisja Ned wybrała spośród ponad 1500 nowych innowacyjnych produktów: narzędzi, programów i systemów wymienionych w magazynie w 2015 roku.

 

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju i produkcji Space Spider. Ostatnia nagroda potwierdza jeszcze dodatkowo najwyższą jakość działania tego skanera.