Shapie, Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie
Promocja – skaner ręczny 3D – Artec Eva Lite
28 listopada 2016
Shapie, Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie
NOWOŚĆ! Skaner 3D Artec LEO
14 marca 2017

Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie

Shapie, Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie

Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie

Cyfrowe skanowanie 3D szybko zdobywa popularność w USA. Trzy miesiące po uroczystym otwarciu swojego pierwszego Centrum z Kabiną Skanowania w Portland uruchomiono drugi Ośrodek Kosmiczny w Houston TX. Jeśli więc wybierasz się do Houston, nie wahaj się zajrzeć tu po bardzo osobistą pamiątkę! Kabina Skanowania 3D Shapify znajduje się po lewej stronie od głównego wejścia obok sklepu z pamiątkami NASA.

To naprawdę unikalna kabina skanowania. Jest to jedyne miejsce, gdzie można sobie zrobić portret 3D w kombinezonie astronauty i markowej kurtce NASA! Na dodatek wypożyczanych za darmo. Kabina Skanowania Shapify wykorzystuje wypróbowane i przetestowane technologie skanowania 3D całego ciała. Wszystko, co musisz zrobić, to krok w kabinie, poza i wytrzymanie w niej przez 12 sekund. Twój portret 3D będzie gotowy kilka minut później.

Cyfrowe Centrum Skanowania 3D wydrukuje Twoje shapie i dostarczy je pod wskazany  adres. Wystarczy wybrać jeden z czterech wymiarów drukowanej figurki i zostawić swoje dane kontaktowe.

Wymiary figurek będą się wahać od 4,5″ do 9,0″. Ceny kształtują się odpowiednio od $ 99 do $ 269. Można również zrobić shapie razem z dzieckiem, ukochaną osobą lub przyjacielem. Będzie ono tańsze niż dwa oddzielne shapies.

Figurki dostarczane są na terytorium całego kraju za $ 19.99 w ciągu 5-10 dni roboczych. Poza jego granicami za $ 50, z ETA różnym w zależności od lokalizacji.

Shapie, Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie Shapie, Skanowanie 3D – shapie zamiast selfie

 

 

 

Usługi skanowania 3D cieszą się na całym świecie coraz większą popularnością. Skanery 3D zyskały uznanie w wielu branżach, gdzie precyzja pomiarów i szybkość działania stanowią priorytet i punkt wyjścia. Branże, w których na co dzień wykorzystuje się możliwości skanerów 3D: medycyna, przemysł maszynowy, kontrola jakości, inżynieria odwrotna (reverse engineering), branża rozrywkowa, postprodukcja, gry video.