portret 3d, Własny portret 3D
Edukacja poprzez nowe technologie 3D
31 października 2016
portret 3d, Własny portret 3D
Promocja Artec: skanery 3D, Artec Studio i Geomagic Design X
20 października 2015

Własny portret 3D

portret 3d, Własny portret 3D

Odwiedź nas na targach, a otrzymasz swój portret 3D

Właśnie rozpoczynamy sezon targowy Jesień 2015. Targi branżowe odbędą się w Sosnowcu, Poznaniu, Krakowie oraz Warszawie.

Jeśli chcesz masz ochotę dowiedzieć się więcej o nowych technologiach spod znaku 3D oraz oprogramowania dla inżynierów, konstruktorów i technologów. Sedercznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Wszyscy goście mają możliwość udziału w procesie skanowania 3D. Mogą też otrzymać bezpłatny portret 3D. Dodatkowa niespodzianka to płyta instalacyjna CD z oprogramowaniem ZW3D CAD CAM dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem 3D.

portret 3d, Własny portret 3D      

W najbliższych dniach 29 września – 1 października 2015 będziemy obecni na targach Toolex Wirtotechnologia w Sosnowcu: hala A, stoisko numer 201.

Następnie w dniach 6 – 10 października można nas odwiedzić na targach Drema w Poznaniu w pawilonie numer 5 – jako współwystwaca dzielimy stoisko z firmą SERON.

W dniach 13 – 15 października czekamy na Was w Krakowie na targach EUROTOOL – hala Wisła, stoisko W-4.

Miło nam będzie gościć Państwa na 3D SHOW – największe targi druku 3D w Polsce – 16-17 października w Gmachu Politechniki Warszawskiej – stoisko numer 35. 


portret 3d, Własny portret 3D portret 3d, Własny portret 3D  portret 3d, Własny portret 3D

 Portret 3D – z teksturą.

 Aby otrzymać własny portret 3D gratis – wystarczy, że zgłosisz się do nas  do stoiska na targi, zgłosisz chęć udziału w procesie skanowania 3D i po chwili od uzyskania skanu 3D – odbierzesz od nas płytę CD ze swoim portretem 3D. Skanowanie 3D jest całkowiecie bezpieczne dla zdrowia, krótkotrwałe i dokładne.

 Więcej informacji na temat skanowania 3D uzyskasz kontaktując się z nami. Wystarczy kliknąć w ten link.