Programy 3D

 

Oprogramowanie 3D do pracy z chmurą punktów.

Artec Studio 

Programy 3D Artec Studio to uznane oprogramowanie do zaawansowanego skanowania 3D i przetwarzania danych.

Obecnie producent postawił na większą produktywność i szybsze przetwarzanie skanów 3D z zachowaniem najwyższego stopnia dokładności. Program Artec Studio zawiera najbardziej zaawansowane algorytmy danych 3D, które zapewniają dużą precyzję w wynikach, a jednocześnie sprawiają, że skanowanie 3D jest intuicyjne i przyjazne dla użytkownika.

artec studio
Geomagic Wrap

Geomagic Wrap

Profesionalny program do pracy ze skanerem 3D.

Geomagic Wrap to wszechstronne i najbardziej użyteczne narzędzie do edycji chmury punktów, STL i siatki trójkątów. Program Geomagic posiada wiele zaawansowanych funkcji takich jak np. precyzyjne przetwarzanie danych. Uniwersalne funkcje, umożliwiające produkowanie najwyższej jakości modeli 3D w bardzo szybkim czasie, pozwalają na zwiększenie dynamiki pracy i podnoszą jej efektywność, istotnie zmniejszając liczbę kosztownych godzin pracy. Geomagic Wrap to najlepsze oprogramowanie dla inżynierii odwrotnej, szybkiego prototypowania i analizy CAD.

Geomagic Design X

Projektowanie 3D na podstawie skanów 3D.

Geomagic Design X (dawniej Rapidform XOR) jest jedynym oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej, które łączy w sobie program typu CAD z drzewem operacji oraz przetwarzaniem danych skanowania 3D, dzięki czemu można tworzyć edytowalne modele bryłowe zgodne z popularnymi programami CAD.

Geomagic Design X
leios

Leios

Program do obróbki skanów 3D.

Leios – to profesjonalny program do obróbki skanów 3D stanowiący niezbędny element skanera 3D. Ten integralny komponent rozwiązań 3D służy do przetwarzania skanów. Inteligentnie przekształca dane uzyskane podczas skanowania 3D (chmura punktów czy siatka trójkątów STL) w kompletny i opracowany model 3D lub powierzchnię NURBS.

Geomagic Control X

Najbardziej wszechstronne rozwiązanie 3D w dziedzinie metrologii i kontroli jakości.

Geomagic Control X zapewnia najwyższą dokładność, szybkość i kompleksowe, zautomatyzowane raportowanie o jakości części w procesie kontroli pierwszego artykułu, kontroli produkcji, zarządzania dostawcami przy użyciu CMM i skanowania 3D. Oprogramowanie pomaga producentom szybko poprawić jakość produkowanych wyrobów, poprawiać wydajność. Zaawansowane funkcje kontroli wymiarowej umożliwiają szybki i precyzyjny pomiar części. Geomagic Control X pozwala na inteligentne tworzenie raportów w PDF 3D.

Geomagic Control X

ZBrush

Program do rzeźbienia 3D, malowania czy obróbki skanów 3D.

Zbrush ma oryginalny interfejs, który umożliwia płynną i szybką pracę. Największym atutem programu Zbrush są zaawansowane narzędzia do modelowania 3D i rzeźbienia o wyjątkowej użyteczności i intuicyjności. ZBrush został dostosowany do pracy na bardzo gęstej geometrii. Daje możliwość pracy na wielu milionach punktów i służy do tworzenia niemal pozbawionego ograniczeń technicznych.