Artec Studio. Program do skanowania 3D i przetwarzania danych.

Artec Studio

artec studio

Artec Studio

Program do profesjonalnego skanowania 3D i przetwarzania danych.

Artec Studio to uznane oprogramowanie do zaawansowanego skanowania 3D i przetwarzania danych. Obecnie producent postawił na większą produktywność i szybsze przetwarzanie skanów 3D z zachowaniem najwyższego stopnia dokładności. Program Artec Studio zawiera najbardziej zaawansowane algorytmy danych 3D, które zapewniają dużą precyzję w wynikach, a jednocześnie sprawiają, że skanowanie 3D jest intuicyjne i przyjazne dla użytkownika.

artec studio

Najważniejsze cechy Artec Studio

Wysoka precyzja

Niezależnie od tego co wybierzesz- autopilota czy tryb ręczny, Artec Studio zawsze zachowa najwyższą jakość pracy.

Opcjonalne ustawienia zaawansowane

Artec Studio oferuje pełen zakres zaawansowanych ustawień, dający doświadczonym użytkownikom pełną kontrolę i elastyczność.

Przede wszystkim szybkość

Najnowsza technologia umożliwiająca przetwarzanie danych w ciągu dosłownie kilku sekund.

Przenośne skanowanie 3D i przetwarzanie

Skanuj i przetwarzaj swoje dane na tablecie! Połącz skaner z pakietem baterii Artec, a otrzymasz w pełni mobilne rozwiązanie do skanowania 3D!

Bezpośrednia kompatybilność z CAD

Artec Studio oferuje bezpośredni eksport do DESIGN X i SOLIDWORKS, co ułatwia proces skanowania do CAD.

Skanowanie za pomocą czujników 3D

To świetny sposób na rozpoczęcie odkrywania świata skanowania 3D: edycja Artec Studio Ultimate jest kompatybilna również  z czujnikami 3D, takimi jak Kinect for Windows. Dzięki temu można nauczyć się wszystkich umiejętności, które muszą być prawdziwym profesjonalistą 3D scanning.

Artec Studio

„Oprogramowanie Artec Studio sprawiło, ze praca ze skanerem stała się jeszcze wygodniejsza. Szybkość, kompatybilność z tabletem i możliwość ustawienia autopilota zapewniają wysoką efektywność pracy przy jej niewielkim nakładzie.”

Jakub, Dział Skanowania i Projektów 3D

Wersja testowa Artec Studio

Nasze programy można bezpłatnie przetestować. Jeśli chcesz otrzymać możliwość bezpłatnego testowania, wystarczy że wypełnisz formularz kontaktowy. Link do  pobrania programu zostanie przesłany na wskazany adres mailowy. Po wykorzystaniu limitu czasu przeznaczonego na bezpłatne testowanie programu, wystarczy skontaktować się z działem handlowym aby dowiedzieć się w jaki sposób kontynuować użytkowanie programu.

Wypróbuj nasze oprogramowanie lub umów się na prezentację skanerów 3D.