Darmowa przeglądarka plików 3D

darmowa przeglądarka plików 3D, Darmowa przeglądarka plików 3D

CADbro – więcej niż przeglądarka 3D

Jeśli darmowa przeglądarka plików STL nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, w naszej ofercie znajdziesz też w pełni profesjonalną przeglądarkę CADbro.

Cadbro to aplikacja 3D – nowoczesna przeglądarka 3D z funkcją dodawania adnotacji, wykonywania analiz i opcją otwierania i zapisywania wielu popularnych i neutralnych formatów plików CAD.

CADbro przegląd plików 3D

Program CADbro to 3D viewer rozbudowany o dodatkowe funkcje w celu usprawnienia współpracy pomiędzy działem konstrukcyjnym, a innymi działami współpracującymi w zakresie rozwijania projektów CAD. CADbro pozwala dodawać adnotacje, wymiary, zmieniać właściwości ścian i włączać widoki.

CADbro viewer 3D interfejs

Przeglądarka plików CADbro umożliwia również naprawę importowanych modeli 3D, edycję bez drzewa historii i tworzenie animacji ze złożeń.

darmowa przeglądarka plików 3D, Darmowa przeglądarka plików 3D

Bezpłatne testowanie programu CADbro

Nasze programy można bezpłatnie przetestować. Jeśli chcesz otrzymać możliwość bezpłatnego testowania, wystarczy że wypełnisz formularz kontaktowy. Link do  pobrania programu zostanie przesłany na wskazany adres mailowy. Po wykorzystaniu limitu czasu przeznaczonego na bezpłatne testowanie programu, wystarczy skontaktować się z działem handlowym aby dowiedzieć się w jaki sposób kontynuować użytkowanie programu.

Wypróbuj nasze oprogramowanie lub umów się na prezentację skanerów 3D.    Rozwiń