program do skanów 3D, QuickSurface – Edycja skanów 3D
Co nowego w Artec Studio 18 – programie do skanerów 3D
5 października 2023
Jak działa program do STL QuickSurface?
5 stycznia 2024
program do skanów 3D, QuickSurface – Edycja skanów 3D
Co nowego w Artec Studio 18 – programie do skanerów 3D
5 października 2023
Jak działa program do STL QuickSurface?
5 stycznia 2024

Co to jest QUICKSURFACE – program do edycji skanów 3D?

QUICKSURFACE zapewnia najważniejsze funkcje umożliwiające tworzenie CAD na podstawie danych skanowania w postaci siatki trójkątów (mesh) w wysoce użytecznym, samodzielnym pakiecie.

Proste, wydajne, a jednocześnie niedrogie oprogramowanie do inżynierii odwrotnej 3D

Naszą filozofią stojącą za QUICKSURFACE jest zapewnienie najbardziej opłacalnego i wysoce użytecznego rozwiązania do tworzenia CAD na podstawie danych skanowania 3D dla większości standardowych potrzeb.

Pobierz program QuickSurface  Kluczowe cechy:

  – QUICKSURFACE to kompletne rozwiązanie do inżynierii odwrotnej do konwersji siatek 3D wielokątów (najczęściej trójkątów) zdigitalizowanych części w dokładne cyfrowe parametryczne projekty CAD/CAM.

  – QUICKSURFACE oferuje intuicyjne narzędzia do hybrydowego modelowania parametrycznego zarówno dla kształtów organicznych, jak i pryzmatycznych.

  – QUICKSURFACE to samodzielna 64-bitowa aplikacja systemu Windows do inżynierii odwrotnej 3D, umożliwiająca tworzenie nowych, lepszych projektów z istniejących produktów.

  program do skanów 3D, QuickSurface – Edycja skanów 3D

  Jak to działa QuickSurface?

  – Po zeskanowaniu obiektu i wyeksportowaniu go jako siatki STL, OBJ lub PLY lub chmury punktów PTX, możesz zaimportować siatkę do QUICKSURFACE. Ponieważ oprogramowanie jest w pełni zoptymalizowane, nie ma ograniczeń co do rozmiaru importowanej siatki.

  – Korzystaj z prostych i zaawansowanych narzędzi QUICKSURFACE, aby tworzyć szkice 2D, wyciągnięte szkice 3D i powierzchnie obrotowe, krzywe o dowolnym kształcie, powierzchnie i elementy pryzmatyczne.

  – QUICKSURFACE oferuje standardowe operacje CAD, takie jak przycinanie, obracanie, operacje logiczne, wyciągnięcie profilu, wyciągnięcie po ścieżce, wyciągnięcie po profilach, rozszerzenie, odbicia lustrzane i szyki. Zakończ pracę, dodając zaokrąglenia i fazowania.

  – Zachowaj kontrolę nad swoją pracą dzięki dokładnej kontroli odchyleń w dowolnym momencie. QUICKSURFACE umożliwia tworzenie złożonych hybrydowych modeli 3D.

  – Przebuduj swój obiekt z najlepszą dokładnością i intencją projektową.

  – Gdy będziesz gotowy, wyeksportuj model bryłowy lub powierzchniowy jako standardowy format pliku STEP lub IGES do innych pakietów CAD/CAM lub wykorzystaj swoje wyniki do druku 3D lub obróbki CNC.

  Dlaczego potrzebujesz QuickSurface programu do edycji skanów 3D?

  QUICKSURFACE to kompletne rozwiązanie do inżynierii odwrotnej, które uzupełnia każdy skaner 3D i jest przeznaczone dla inżynierów, którzy chcą mieć dostęp do modelowania 3D, ale nie mają czasu na naukę złożonych tradycyjnych systemów CAD.

  QUICKSURFACE – pomost między skanowaniem 3D a produkcją.

  Zapewnia narzędzia do:
  – Tworzenia projektów nadających się do produkcji

  – Edytowania i naprawiania danych CAD dla uszkodzonych narzędzi i form

  – Zwiększenia możliwości projektowych

  – Wykorzystania istniejących zasobów do inżynierii wstecznej nowych części

  – Projektowania produktów na zamówienie

  – Eksportowania przemodelowanych danych do druku3D

  – Przekształcania części fizycznych w CAD dla nowych projektów
  – Tworzenia nowych części, aby pasowały do istniejących części
  – Upraszczania modeli do symulacji
  – Przygotowania modeli do produkcji

  – Skrócenia czasu oczekiwania na produkcję
  – Obniżenia kosztów projektowania

  Ogromne możliwości

  QUICKSURFACE może wyodrębniać elementy geometryczne za pomocą algorytmów najlepszego dopasowania, rysować szkice 3D bezpośrednio na siatce odniesienia i budować powierzchnie. QUICKSURFACE może tworzyć złożone hybrydowe modele 3D zarówno dla kształtów organicznych, jak i pryzmatycznych. Parametryczny analizator zachowania i odchyleń w czasie rzeczywistym zapewnia elastyczność i kontrolę, które są zwykle dostępne tylko w pakietach wyższej klasy.

  Prostota

  Wyposażony w łatwe w użyciu narzędzia do wyodrębniania cech ze skanu 3D oraz intuicyjny i szybki interfejs użytkownika, QUICKSURFACE przyspiesza czas produkcji i oszczędza pieniądze. Dzięki kontroli odchyleń na każdym etapie pomaga użytkownikowi dostarczać wyniki w najbardziej efektywny sposób. Gdy dokładność części poddanych inżynierii wstecznej jest kluczowa, nasze produkty zapewniają Ci ochronę.

  Niska cena

  QUICKSURFACE to najbardziej opłacalne dostępne rozwiązanie do inżynierii odwrotnej, które zapewnia użytkownikom uzyskanie najlepszych wyników w przystępnej cenie. Przy znacznie niższych kosztach niż te, które normalnie zapłaciłbyś za inne wysokiej klasy rozwiązania inżynierii odwrotnej, QUICKSURFACE nie idzie na kompromis w zakresie jakości, szybkości i czasu dostarczania profesjonalnych wyników końcowych.

  Sprawdzony w praktyce

  Dołącz do naszych zadowolonych klientów z branży motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej, jubilerskiej, obuwniczej, oświetleniowej, wytwarzania przyrostowego i wielu innych i odkryj korzyści płynące z korzystania z QUICKSURFACE w efektywny i intuicyjny sposób. Firmy te odkryły już korzyści płynące z korzystania z oprogramowania QUICKSURFACE. Przekonaj się sam – POBIERZ BEZPŁATNĄ WERSJĘ PRÓBNĄ

  NIEKTÓRZY KLIENCI, KTÓRZY ZAUFALI NASZEJ TECHNOLOGII

  program do skanów 3D, QuickSurface – Edycja skanów 3D