Kontakt

 

Firma 3D MASTER istnieje na rynku od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w dziedzinach takich jak m.in. przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo czy grafika komputerowa.

3D MASTER świadczy także usługi doradztwa technicznego oraz szeroki zakres specjalistycznych szkoleń. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na kompleksową realizację wdrożeń.

Wypróbuj nasze oprogramowanie lub umów się na prezentację skanerów 3D.

Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane. Oddzwonimy na podany numer telefonu najszybciej jak to będzie możliwe.  Rozwiń

  Skanery 3D Kontakt

  Biuro Obsługi Klienta

   

  ul. Jakobinów 23
  02-240 Warszawa

  tel./fax. +48 22 846 21 50

  info@3dm.pl

  Godziny otwarcia

   

  Poniedziałek – Piątek

  8:00 – 16:00

  Wsparcie i usługi

   

  wsparcie@3dm.pl

  Dział sprzedaży

   

  +48 22 846 21 50 wew. 205 – 209

  skanery 3d kontakt, KONTAKT

   

   

   

   

  Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania . Żeby skontaktować się z nami wystarczy zadzwonić pod jeden z podanych niżej numerów, przesłać pod wskazany adres wiadomość e-mail lub wypełnić Formularz Kontaktowy dostępny na dole strony – skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe.

  Leasing od 89 € miesięcznie

  Nasza oferta dopasowana jest zarówno do potrzeb jak i możliwości finansowych klientów. Jeśli potrzebujesz skanera 3D ale nie chcesz wpłacać całej kwoty od razu, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

  skanery 3d kontakt, KONTAKT

  Technologia 3D

  Technologia 3D to dziedzina, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców na całym świecie. Nie tylko szeroko pojęta medycyna, przemysł czy architektura, ale również sztuka, design i moda są obszarami, w których zarówno skanowanie jak i druk 3D odnajduje swoje przeznaczenie i stopniowo wypiera przestarzałe metody pracy. Jednym z najbardziej spektakularnych osiągnięć tej technologii jest prototypowanie 3D, które na przestrzeni ostatnich lat znacząco zmieniło swoje oblicze dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu 3D.

  Pomysł, technologia 3D, realizacja

  Kompleksowa obsługa klientów w zakresie szeroko pojętej Technologii 3D to nasza misja i pasja. Oprócz usług skanowania 3D oraz dystrybucji skanerów 3D w naszej ofercie znajdują się również Drukarki 3D oraz oprogramowanie CAD/CAM.

  skanery 3d kontakt, KONTAKT