Artec Eva Lite

Artec EVA Lite – ekonomiczny skaner 3D

Skaner 3D Eva Lite jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują urządzenia, o parametrach, które można określić krótkim opisem – profesjonalny, tani skaner 3D.

Eva Lite to siostrzana wersja skanera 3D ArtecEva. Od wyższego modelu różni się przede wszystkim brakiem  możliwości uchwycenia tekstury i ceną – kosztuje aż o 7000 € mniej! Oznacza to, że jest to idealne rozwiązanie dla wielu dziedzin, w których kolor to zbędny luksus. W rezultacie ten niedrogi skaner 3D, może być używany do tworzenia wysokiej jakości bezpłatkowych skanów 3D, podczas wykonywania geometrycznie bogatych skanów, takich jak np. skanowanie człowieka 3D.

Skaner 3D Artec 3D Eva Lite

Oprogramowanie do skanera Artec 3D Eva Lite

 • Geomagic Wrap

  Geomagic Wrap

  Geomagic Wrap to profesjonalny program do pracy ze skanerem 3D. Wszechstronne i najbardziej użyteczne narzędzie do edycji chmury punktów, STL i siatki trójkątów.

  zobacz
 • Darmowa przeglądarka plików 3D

  Darmowa przeglądarka plików 3D ViewShape

  ViewShape – darmowa przeglądarka plików 3D – STL, OBJ, WRL, PLY. Program posiada funkcję Tekstura STL – mapowanie tekstury z formatu JPG i BMP.

  zobacz
 • Geomagic® Design™ Direct

  Geomagic Design Direct

  Chmura punktów, STL, projektowanie CAD w jednym systemie. Geomagic® Design™ Direct (dawniej Geomagic Spark®), jedyna w swoim rodzaju aplikacja 3D tego typu.

  zobacz
 • Geomagic Studio – Chmura punktów

  Geomagic Wrap

  Geomagic Wrap – profesionalny program do pracy ze skanerem 3D. To wszechstronne i najbardziej użyteczne do edycji chmury punktów i STL siatki trójkątów.

  zobacz
 • ZBrush – modelowanie 3D

  Zbrush

  ZBrush – Stwórz własny świat 3D. To program do rzeźbienia 3D, malowania czy obróbki skanów 3D. Posiada zaawansowane narzędzia do modelowania i rzeźbienia 3D.

  zobacz
 • Geomagic Control X

  Geomagic Design X

  Geomagic Control X jest najbardziej wszechstronnym, solidnym i dokładnym rozwiązaniem 3D w dziedzinie metrologii i kontroli jakości.

  zobacz
 • Geomagic Design X

  Geomagic Design X

  Geomagic Design X (dawniej Rapidform XOR) jest jedynym oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej. Projektowanie 3D odbywa się na podstawie skanów 3D.

  zobacz
 • Artec Studio

  Artec Studio Artec 3D oprogramowanie

  Program do profesjonalnego skanowania 3D i przetwarzania danych. Artec Studio to uznane oprogramowanie do zaawansowanego skanowania 3D.

  zobacz
 • Specyfikacja skanera Artec 3D EVA Lite

  Zdolność do wychwytywania tekstury Nie
  Technologia skanowania Światło strukturalne białe
  Rozdzielczość 3D, do 0.5 mm
  Dokładność punktu 3D, do 0.1 mm
  Dokładność 3D na odległość, do 0.3mm/m
  Liniowe pole widzenia WYS x SZER 214 mm x 148 mm do 536 mm x 371 mm
  Kątowe pole widzenia WYS x SZER 30×21°
  Odległość pracy 0.4 – 1 m
  Klatek video, do 15 fps
  Czas ekspozycji 0.0002 s
  Waga 0.85 kg
  Zużycie energii 12V, 40W
  Interfejs 1x USB 2.0 lub USB 3.0
  Wspierane systemy Windows 8.1, 10 x64, 11
  Min. wymagania komputera I5 (zalecane I7), 12 GB RAM, NVIDIA GeForce 400 series
  Formaty wyjściowe OBJ, PLY, WRL, STL, AOP, ASC, PTX, E57, XYZRGB

  Zastosowanie skanera Artec 3D Eva Lite do celów medycznych

  Zastosowanie skanerów 3D w medycynie

  Najważniejsze zalety skanera Artec 3D EVA Lite

  Medycyna i skanowanie 3D

  Użycie światła strukturalnego sprawia, że skaner Artec Eva Lite jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Dodatkowo rejestracja 16 klatek na sekundę pozwala na wykonanie szybkich i dokładnych skanów, nawet poruszającej się osoby. Projektowanie 3D protez, wózków inwalidzkich czy możliwość obejrzenia jak wygląda wizualizacja efektów operacji plastycznej, sprawiają że skaner Artec Eva Lite 3D w medycynie stał się jednym z nieodzownych narzędzi pracy.

  Kompatybilność z tabletem i akumulatorem

  Wystarczy, że połączysz skaner 3D Artec Eva Lite z pakietem baterii, który zapewnia do 6 godzin zasilania i możesz skanować praktycznie wszędzie, nawet w miejscach, gdzie nie ma źródła energii elektrycznej.

  Wysoka rozdzielczość

  Rozdzielczość 3D do 0,5 mm sprawia, że dzięki skanerowi 3D Artec Eva Lite otrzymujesz pliki w wysokiej rozdzielczości.

  Eva - Skaner 3D Artec 3D Eva

  Kompaktowe rozmiary

  Niewielka waga i ergonomia skanera 3D Artec Eva Lite ma kluczowe znaczenie min. przy skanowaniu stanowisk archeologicznych, pozwalając na uzyskanie dokładnego obrazu znalezisk w krótkim czasie.

   

  Dlaczego Eva Lite?

  Artec Eva Lite jest prostszą, tańszą wersją skanera 3D Artec Eva. Nie każdy potrzebuje wszystkich funkcji, które Artec Eva ma do zaoferowania. Mając to na uwadze, proponujemy również jego „lżejszą” wersję.

  Ponieważ Eva Lite nie przechwytuje koloru, zbiera znacznie mniej danych. W rezultacie może być połączona z bardziej przystępnym komputerem (szczegółowe informacje na temat zalecanych marek i modeli znajdują się w zakładce „specyfikacja techniczna”). Warto pamiętać, że skaner w każdej chwili można uaktualnić do wersji Eva skanującej również kolor.

  Oferta edukacyjna

  We współpracy z producentem- firmą Artec, przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do szkół i uniwersytetów. W ramach „Pakietu edukacyjnego Artec” cena skanera 3D Eva Lite jest jeszcze bardziej dostępna i zawiera aż 20 licencji Artec Studio oraz dwa lata bezpłatnego uaktualnienia i dwa lat gwarancji.

  Różnice między skanerami Eva i Eva Lite 3D

   

  Eva Lite bazuje się w przestrzeni na podstawie geometrii skanowanego obiektu nie rozpoznając przy tym tekstury.

   

  W rezultacie ten niedrogi skaner 3D może być używany do wykonywania wysokiej jakości skanów 3D pod warunkiem, że skanujemy obiekty o zaawansowanej geometrii i nieregularnych kształtach.

  Trudniejsze do skanowania dla modelu EVA LITE mogłyby się okazać obiekty o dużych płaskich powierzchniachtypu gładka ściana oraz detale o regularnych symetrycznych kształtach jak np. kula, sześcian czy długi gładki profil.

   

  Zastosowanie skanerów 3D

  Zastosowanie skanerów 3D w przedsiebiorstwach

  Zapoznaj się z wdrożeniami skanera EVA

 • Bezinwazyjne skanowanie 3D i wydruk 3D rzeźby

  skanowanie 3d bezinwazyjne, Bezinwazyjne skanowanie 3D i wydruk 3D rzeźby
  Wykorzystanie skanerów 3D do bezinwazyjnego oraz bezpiecznego zeskanowania 3D i wydrukowania rzeźby Piety - rewolucyjne rozwiązanie dla konserwatorów sztuki   CEL: Stworzenie wiernej kopii rzeźby Piety [...] przeczytaj całe case study
 • Skanowanie 3D szkieletu tyranozaura

  , Skanowanie 3D szkieletu tyranozaura
  Skanowanie 3D gigantycznego liczącego 66 milionów lat szkieletu T-Rexa Streszczenie: Kiedy w Montanie odkopano w niemalże  nienaruszony szkielet T-Rexa, zwany „Trix”, paleontolodzy musieli znaleźć sposób na [...] przeczytaj całe case study
 • Pozostałe skanery Artec 3D

 • RangeVision NEO

  RangeVision NEO

  RangeVision NEO SKANER 3D RangeVision NEO – NIEDROGI SKANER 3D PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA RangeVision NEO to skaner 3D, który przy swojej niskiej cenie pozostaje przyjazny dla [...] zobacz skaner
 • RangeVision Spectrum

  RangeVision Spectrum

  RangeVision Spectrum Skaner 3D RangeVision Spectrum – profesjonalny, stacjonarny skaner 3D SKANER 3D RangeVision Spectrum – PROFESJONALNY, PRZYSTĘPNY CENOWO SKANER 3D O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI RangeVision Spectrum [...] zobacz skaner
 • Artec Ray

  Skaner 3D Artec Ray

  Laserowy skaner 3D, dalekiego zasięgu o wysokiej dokładności pomiaru. Idealny do skanowania wielkich obiektów. Zasięg tego profesjonalnego skanera 3D, wykorzystującego rozwiązanie LIDAR wynosi 110m.

  zobacz skaner
 • Artec Space Spider

  Space Spider - Skaner 3D Artec 3D

  Artec Space Spider to doskonały ręczny skaner 3D do aplikacji CAD. Znajduje on zastosowanie w sektorach takich jak inżynieria odwrotna, projektowanie produktu, kontrola jakości i produkcja […]

  zobacz skaner
 • Artec Leo

  Leo - Skaner 3D Artec 3D

  Artec Leo to profesjonalny, inteligentny skaner 3D z wbudowanym wyświetlaczem, dzięki któremu możesz obejrzeć skanowany produkt bez konieczności podłączania do komputera! Wygoda użytkowania Artec 3D Leo […]

  zobacz skaner
 • Masz pytania?


  Logo 3D Master

  Biuro Obsługi Klienta
  ul. Jakobinów 23,
  02-240 Warszawa Włochy
  tel./fax. +48 22 846 21 50
  info@skanery3d.eu

  Dział sprzedaży
  +48 22 846 21 50 wew. 205 – 209

   

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

      Rozwiń

   script1