Artec Eva

Skaner 3D Artec EVA – najlepszy skaner 3D dostępny na rynku

Artec Eva to wszechstronny, szybki skaner 3D. Przechwytuje precyzyjne pomiary w wysokiej rozdzielczości, a jego zastosowania są praktycznie nieograniczone.

Podstawowe zalety skanera 3D Artec Eva to szybki i dokładny pomiar, precyzyjne odwzorowanie tekstury i kolorów, wysoka rozdzielczość skanu 3D oraz ergonomiczna budowa. Skaner Eva został zaprojektowany z myślą o jego użytkowniku- jest lekki, nie wymaga użycia markerów pozycjonujących ani przeprowadzania kalibracji co znacząco wpływa na komfort wykonywanej pracy.

Eva - Skaner 3D Artec 3D Eva

Przykłady skanów ze skanera Artec 3D Eva

 • Motor – motocykl

  , Motor – motocykl

  Motocykl został zeskanowany za pomocą dwóch skanerów firmy Artec – Eva oraz Space Spider. Eva pozwoliła na szybkie i łatwe uzyskanie ogólnego kształtu, podczas gdy Space […]

  zobacz więcej
 • Twarz / Głowa

  , Twarz / Głowa

  Model 3D twarzy, którego zastosowanie można odnaleźć medycynie, m.in. w chirurgii jamy ustnej oraz chirurgii twarzowo-szczękowej. Wykonanie modelu dzięki skanerowi 3D Artec Eva było bardzo szybkie.

  zobacz więcej
 • Eleganckie krzesło

  , Eleganckie krzesło

  Eleganckie krzesło z miękką poduszką. Dość skomplikowany obiekt do skanowania wynikający z materiału tj. polerowanego czarnego drewna oraz pustych przestrzenie w oparciach krzesła. Model do pobrania […]

  zobacz więcej
 • Rzeźba

  , Rzeźba

  Rzeźba posiada liczne detale oraz jasną kolorystykę z ciemniejszymi przebarwieniami. Na modeli widać zarówno dokładne detale jak i odcienie kolorystyczne.

  zobacz więcej
 • Oprogramowanie do skanera Artec 3D Eva

 • Geomagic Wrap

  Geomagic Wrap

  Geomagic Wrap to profesjonalny program do pracy ze skanerem 3D. Wszechstronne i najbardziej użyteczne narzędzie do edycji chmury punktów, STL i siatki trójkątów.

  zobacz
 • Darmowa przeglądarka plików 3D

  Darmowa przeglądarka plików 3D ViewShape

  ViewShape – darmowa przeglądarka plików 3D – STL, OBJ, WRL, PLY. Program posiada funkcję Tekstura STL – mapowanie tekstury z formatu JPG i BMP.

  zobacz
 • Geomagic® Design™ Direct

  Geomagic Design Direct

  Chmura punktów, STL, projektowanie CAD w jednym systemie. Geomagic® Design™ Direct (dawniej Geomagic Spark®), jedyna w swoim rodzaju aplikacja 3D tego typu.

  zobacz
 • Geomagic Studio – Chmura punktów

  Geomagic Wrap

  Geomagic Wrap – profesionalny program do pracy ze skanerem 3D. To wszechstronne i najbardziej użyteczne do edycji chmury punktów i STL siatki trójkątów.

  zobacz
 • ZBrush – modelowanie 3D

  Zbrush

  ZBrush – Stwórz własny świat 3D. To program do rzeźbienia 3D, malowania czy obróbki skanów 3D. Posiada zaawansowane narzędzia do modelowania i rzeźbienia 3D.

  zobacz
 • Geomagic Control X

  Geomagic Design X

  Geomagic Control X jest najbardziej wszechstronnym, solidnym i dokładnym rozwiązaniem 3D w dziedzinie metrologii i kontroli jakości.

  zobacz
 • Geomagic Design X

  Geomagic Design X

  Geomagic Design X (dawniej Rapidform XOR) jest jedynym oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej. Projektowanie 3D odbywa się na podstawie skanów 3D.

  zobacz
 • Artec Studio

  Artec Studio Artec 3D oprogramowanie

  Program do profesjonalnego skanowania 3D i przetwarzania danych. Artec Studio to uznane oprogramowanie do zaawansowanego skanowania 3D.

  zobacz
 • Specyfikacja skanera Artec 3D EVA

  Zdolność do wychwytywania tekstury TAK
  Technologia skanowania Światło strukturalne białe
  Rozdzielczość 3D, do 0.2 mm
  Dokładność punktu 3D, do 0.1 mm
  Dokładność 3D na odległość, do 0.3mm/m
  Liniowe pole widzenia WYS x SZER 214 mm x 148 mm do 536 mm x 371 mm
  Kątowe pole widzenia WYS x SZER 30×21°
  Odległość pracy 0.4 – 1 m
  Klatek video, do 16 fps
  Czas ekspozycji 0.0002 s
  Waga 0.85 kg
  Zużycie energii 12V, 48W
  Interfejs 1x USB 2.0 lub USB 3.0
  Wspierane systemy Windows 8.1, 10 x64, 11
  Min. wymagania komputera I5 (zalecane I7), 12 GB RAM, NVIDIA GeForce 400 series
  Formaty wyjściowe OBJ, PLY, WRL, STL, AOP, ASC, PTX, E57, XYZRGB

  Zastosowanie skanera Artec 3D Eva do celów medycznych

  Zastosowanie skanerów 3D w medycynie

  Najważniejsze zalety skanera Artec 3D EVA

  MOBILNY SKANER 3D

  Wystarczy, że połączysz skaner 3D Artec Eva z pakietem baterii, który zapewnia do 6 godzin zasilania i możesz skanować praktycznie wszędzie, nawet w miejscach, gdzie nie ma źródła energii elektrycznej.

  ZASTOSOWANIE SKANERA W PRZEMYŚLE

  Dzięki zastosowaniu tej technologii możemy zoptymalizować pomiary obiektów o złożonej geometrii czy automatyzację pracy w zakładach produkcyjnych.

  Skanery 3D umożliwiają szybkie przechwytywanie praktycznie wszystkich obiektów przemysłowych, od małych części mechanicznych aż do np. turbiny.

  Otrzymany model 3D można wyeksportować do różnych programów CAD i CAM, a stamtąd modyfikować, aby poprawić lub zintegrować go z nowym systemem produkcyjnym.

  ROZMIARY I ERGONOMIA

  Niewielka waga i ergonomia skanera 3D Artec Eva ma kluczowe znaczenie min. przy skanowaniu stanowisk archeologicznych, pozwalając na uzyskanie dokładnego obrazu znalezisk w krótkim czasie.

  Eva - Skaner 3D Artec 3D Eva

  ZASTOSOWANIE SKANERA W MEDYCYNIE

  Użycie światła strukturalnego sprawia, że skaner Artec Eva jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Dodatkowo rejestracja 16 klatek na sekundę pozwala na wykonanie szybkich i dokładnych skanów, nawet poruszającej się osoby.

  Projektowanie 3D protez, wózków inwalidzkich czy możliwość obejrzenia jak wygląda wizualizacja efektów operacji plastycznej, sprawiają że skaner Artec Eva 3D w medycynie stał się jednym z nieodzownych narzędzi pracy.

   

  Rozdzielczość 3D

  Do 0,5 mm sprawia, że dzięki skanerowi 3D Artec Eva otrzymujesz pliki w doskonałej kolorystyce i wysokiej rozdzielczości.

  DIGITALIZACJA ZBIORÓW MUZEALNYCH

  Skaner 3D Artec Eva w muzealnictwie jest najlepszym narzędziem do bezdotykowej i bezpiecznej digitalizacji eksponatów. Pozwala opracować precyzyjną dokumentację mierzonego obiektu oraz stworzyć kopię za pomocą techniki druku 3D. Dzięki tym możliwościom, zachowanie zabytków muzealnych nie jest już problemem.

  Digitalizacja staje się prosta i skuteczna, a zbiory dzięki możliwości stworzenia muzeum 3D można podziwiać online na całym świecie.

  Zastosowanie skanera Artec 3D Eva

  Zastosowanie skanerów 3D w przedsiebiorstwach

  Zapoznaj się z wdrożeniami skanera Artec 3D Eva

 • Bezinwazyjne skanowanie 3D i wydruk 3D rzeźby

  skanowanie 3d bezinwazyjne, Bezinwazyjne skanowanie 3D i wydruk 3D rzeźby
  Wykorzystanie skanerów 3D do bezinwazyjnego oraz bezpiecznego zeskanowania 3D i wydrukowania rzeźby Piety - rewolucyjne rozwiązanie dla konserwatorów sztuki   CEL: Stworzenie wiernej kopii rzeźby Piety [...] przeczytaj całe case study
 • Skanowanie 3D szkieletu tyranozaura

  , Skanowanie 3D szkieletu tyranozaura
  Skanowanie 3D gigantycznego liczącego 66 milionów lat szkieletu T-Rexa Streszczenie: Kiedy w Montanie odkopano w niemalże  nienaruszony szkielet T-Rexa, zwany „Trix”, paleontolodzy musieli znaleźć sposób na [...] przeczytaj całe case study
 • Pozostałe skanery Artec 3D

 • RangeVision NEO

  RangeVision NEO

  RangeVision NEO SKANER 3D RangeVision NEO – NIEDROGI SKANER 3D PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA RangeVision NEO to skaner 3D, który przy swojej niskiej cenie pozostaje przyjazny dla [...] zobacz skaner
 • RangeVision Spectrum

  RangeVision Spectrum

  RangeVision Spectrum Skaner 3D RangeVision Spectrum – profesjonalny, stacjonarny skaner 3D SKANER 3D RangeVision Spectrum – PROFESJONALNY, PRZYSTĘPNY CENOWO SKANER 3D O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI RangeVision Spectrum [...] zobacz skaner
 • Artec Eva Lite

  Eva - Skaner 3D Artec 3D Eva

  Skaner 3D Eva Lite jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują urządzenia, o parametrach, które można określić krótkim opisem – profesjonalny, tani skaner 3D. Eva Lite to siostrzana […]

  zobacz skaner
 • Artec Ray

  Skaner 3D Artec Ray

  Laserowy skaner 3D, dalekiego zasięgu o wysokiej dokładności pomiaru. Idealny do skanowania wielkich obiektów. Zasięg tego profesjonalnego skanera 3D, wykorzystującego rozwiązanie LIDAR wynosi 110m.

  zobacz skaner
 • Artec Space Spider

  Space Spider - Skaner 3D Artec 3D

  Artec Space Spider to doskonały ręczny skaner 3D do aplikacji CAD. Znajduje on zastosowanie w sektorach takich jak inżynieria odwrotna, projektowanie produktu, kontrola jakości i produkcja […]

  zobacz skaner
 • Masz pytania?


  Logo 3D Master

  Biuro Obsługi Klienta
  ul. Jakobinów 23,
  02-240 Warszawa Włochy
  tel./fax. +48 22 846 21 50
  info@skanery3d.eu

  Dział sprzedaży
  +48 22 846 21 50 wew. 205 – 209

   

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

      Rozwiń

   script1