, Artec Eva

Artec Micro

Artec Micro – stacjonarny skaner 3D

Skanowanie rozpoczyna się po umieszczeniu skanowanego obiektu na okrągłej platformie, a zadaniem operatora jest wybór którejś z inteligentnych ścieżek skanowania.

, Artec Eva

Oprogramowanie do skanera Artec 3D Micro

 • Geomagic Control X

  , Artec Eva

  Geomagic Control X jest najbardziej wszechstronnym, solidnym i dokładnym rozwiązaniem 3D w dziedzinie metrologii i kontroli jakości.

  zobacz
 • Geomagic Design X

  , Artec Eva

  Geomagic Design X (dawniej Rapidform XOR) jest jedynym oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej. Projektowanie 3D odbywa się na podstawie skanów 3D.

  zobacz
 • Artec Studio

  , Artec Eva

  Program do profesjonalnego skanowania 3D i przetwarzania danych. Artec Studio to uznane oprogramowanie do zaawansowanego skanowania 3D.

  zobacz
 • Leios

  , Artec Eva

  Leios – to profesjonalny program do obróbki skanów 3D stanowiący niezbędny element skanera 3D. Ten integralny komponent rozwiązań 3D służy do przetwarzania skanów.

  zobacz
 • Geomagic Wrap

  , Artec Eva

  Geomagic Wrap to profesjonalny program do pracy ze skanerem 3D. Wszechstronne i najbardziej użyteczne narzędzie do edycji chmury punktów, STL i siatki trójkątów.

  zobacz
 • Geomagic® Design™ Direct

  , Artec Eva

  Chmura punktów, STL, projektowanie CAD w jednym systemie. Geomagic® Design™ Direct (dawniej Geomagic Spark®), jedyna w swoim rodzaju aplikacja 3D tego typu.

  zobacz
 • Geomagic Studio – Chmura punktów

  , Artec Eva

  Geomagic Wrap – profesionalny program do pracy ze skanerem 3D. To wszechstronne i najbardziej użyteczne do edycji chmury punktów i STL siatki trójkątów.

  zobacz
 • ZBrush – modelowanie 3D

  , Artec Eva

  ZBrush – Stwórz własny świat 3D. To program do rzeźbienia 3D, malowania czy obróbki skanów 3D. Posiada zaawansowane narzędzia do modelowania i rzeźbienia 3D.

  zobacz
 • Darmowa przeglądarka plików 3D

  , Artec Eva

  ViewShape – darmowa przeglądarka plików 3D – STL, OBJ, WRL, PLY. Program posiada funkcję Tekstura STL – mapowanie tekstury z formatu JPG i BMP.

  zobacz
 • Specyfikacja skanera Artec 3D Micro

  Dokładność 3D Do 10 mikronów (0,01 mm)
  Rozdzielczość 3D Do 0,029 mm
  Skanowanie w pełnym kolorze Tak
  Objętości skanowania 90 × 60 × 60 mm
  Formaty wyjściowe Wszystkie popularne formaty, w tym STL, OBJ, BTX
  Źródło światła Niebieska dioda LED

  Zastosowanie skanera Artec 3D Micro

  , Artec Eva

  Najważniejsze zalety skanera Artec 3D Micro

  DOKŁADNOŚĆ

  Skaner 3D Micro umożliwia rejestrowanie szczegółów o rozmiarze 10 mikronów, co oznacza, że rejestruje detale, które są czterokrotnie mniejsze niż to co jest w stanie zobaczyć przeciętne ludzkie oko – 1 mikron, to 0,001 mm.

  ZASTOSOWANIE

  Zadaniem skanera Micro jest skanowanie bardzo małych detali, będzie on użyteczny wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja.

   

  Artec 3D Micro idealnie nadaje się do zastosowań m.in. w:

  • – stomatologii,
  • – jubilerstwie,
  • – w mechanice precyzyjnej i inżynierii odwrotnej,
  • – w kontroli jakości,
  • – ochronie dzieł sztuki.

   

  Objętość skanowania: 90 mm x 60 mm x 60mm

  Przeznaczenie skanera Micro

  Zadaniem skanera jest stworzenie możliwie najlepszej cyfrowej wersji obiektu przy minimalnej liczbie przechwyconych klatek.

  , Artec Eva

  Łatwość obsługi

  To co jest dość charakterystyczne dla skanerów 3D firmy Artec, to prostota obsługi. Tak jest i tym razem. Producent deklaruje, że nauka obsługi skanera jest bardzo prosta i intuicyjna nawet dla początkujących w obszarze 3D, a sama nauka zajmuje zaledwie kilka minut. Zadbano o użyteczność i prostotę podczas wykonywania pomiarów, a sam proces skanowania wymaga minimalnego zaangażowania operatora, a zainicjowanie skanowania obejmuje jedynie kilka jasno określonych i prostych kroków.

  Proces skanowania

  Skanowanie rozpoczyna się po umieszczeniu skanowanego obiektu na okrągłej platformie, a zadaniem operatora jest wybór którejś z inteligentnych ścieżek skanowania.

  Postęp skanowania możemy obserwować podczas pracy z urządzeniem, w czasie rzeczywistym, w oprogramowaniu Artec Studio.

  Modele 3D

  Ostateczny model można eksportować do programów CAD/CAM, takich jak np. SOLIDOWRKS, Control X lub Design X.

  Zastosowanie skanerów 3D

  , Artec Eva

  Zapoznaj się z wdrożeniami skanerów 3D

 • Przygotowanie realistycznego modelu 3D pizzy w celach marketingowych z wykorzystaniem skanera 3D

  , Artec Eva

    Streszczenie: Skanowanie pizz, których to końcowe modele 3D mają być użyte w kampanii reklamowej stworzonej dla sieci pizzerii Cel: Użycie profesjonalnego skanera 3D do stworzenia […]

  przeczytaj całe case study
 • Zastosowanie skanerów 3D w grach video – Case Study

  , Artec Eva

  Tworzenie ultra-realistycznych modeli 3D w wysokiej rozdzielczości do gry World War 3 dzięki Artec Leo i Artec Space Spider Streszczenie: Światowej sławy twórca gier wideo – […]

  przeczytaj całe case study
 • Pozostałe skanery Artec 3D

 • Artec Eva Lite

  , Artec Eva

  Skaner 3D Eva Lite jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują urządzenia, o parametrach, które można określić krótkim opisem – profesjonalny, tani skaner 3D. Eva Lite to siostrzana […]

  zobacz skaner
 • Artec Ray

  , Artec Eva

  Laserowy skaner 3D, dalekiego zasięgu o wysokiej dokładności pomiaru. Idealny do skanowania wielkich obiektów. Zasięg tego profesjonalnego skanera 3D, wykorzystującego rozwiązanie LIDAR wynosi 110m.

  zobacz skaner
 • Artec Space Spider

  , Artec Eva

  Artec Space Spider to doskonały ręczny skaner 3D do aplikacji CAD. Znajduje on zastosowanie w sektorach takich jak inżynieria odwrotna, projektowanie produktu, kontrola jakości i produkcja […]

  zobacz skaner
 • Artec Leo

  , Artec Eva

  Artec Leo to profesjonalny, inteligentny skaner 3D z wbudowanym wyświetlaczem, dzięki któremu możesz obejrzeć skanowany produkt bez konieczności podłączania do komputera! Wygoda użytkowania Artec 3D Leo […]

  zobacz skaner
 • Artec Eva

  , Artec Eva

  Artec Eva to wszechstronny, szybki skaner 3D. Przechwytuje precyzyjne pomiary w wysokiej rozdzielczości, a jego zastosowania są praktycznie nieograniczone. Podstawowe zalety skanera 3D Artec Eva to […]

  zobacz skaner
 • Masz pytania?


  , Artec Eva

  Biuro Obsługi Klienta
  ul. Jakobinów 23,
  02-240 Warszawa Włochy
  tel./fax. +48 22 846 21 50
  info@skanery3d.eu

  Dział sprzedaży
  +48 22 846 21 50 wew. 205 – 209

  Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

     Rozwiń

  script1