, Skaner 3D ONE
RangeVision Spectrum
4 lutego 2021
, Skaner 3D ONE
Wykorzystanie skanerów 3D na potrzeby muzealnictwa
26 lutego 2021

Skaner 3D ONE

, Skaner 3D ONE

Skaner 3D ONE

SKANER 3D ONE – NIEDROGI SKANER 3D PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

ONE to skaner 3D, który przy swojej niskiej cenie pozostaje przyjazny dla użytkownika i może być wykorzystywany dla wielu aspektów. Posiada dwie kolorowe kamery 2 MP i wszystkie akcesoria, które sprawiają, że proces skanowania staje się dla użytkownika szybki i łatwy.

Podstawową zaletą skanera 3D ONE jest jego atrakcyjna cena. Za niedużą kwotę użytkownik może posiadać skaner 3D, który jest oparty na bezpiecznej technologii opartej na świetle strukturalnym. Skaner 3D NEO łączy w sobie dobrą cenę, jakość skanów i wspaniałą precyzję.  Dodatkowo w cenie skanera znajduje się profesjonalne oprogramowanie do przetwarzania skanów 3D.

, Skaner 3D ONE

PRZYKŁADY SKANÓW – MODELE 3D

SPECYFIKACJA SKANERA 3D ONE

Dokładność skanowania do 0.05 mm
Rozdzielczość o 0.13 mm
Pole skanowania 200 x 150 x 150mm
Rozdzielczość aparatu 2 Mpix
Wielkość skanowanych obiektów od 3 cm do 1,2 m
Waga 1 kg

ZASTOSOWANIE SKANERA 3D ONE

ZESTAW SKANERA 3D ONE

Zestaw Skanera 3D ONE zawiera:

 • Moduł skanujący z dwoma kamerami 2Mpix i projektorem LED
 • statyw,
 • stolik obrotowy,
 • tablice kalibracyjne,
 • ochronną walizkę podróżną,
 • oprogramowanie RangeVision do skanowania,
 • zestaw kabli,
 • instrukcję obsługi,
 • zestaw marketów.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY SKANERA 3D ONE

DOSKONAŁA CENA

Dzięki temu, że skaner 3D ONE posiada doskonałą cenę jest on bardziej dostępny dla użytkowników i może być wykorzystywany zarówno do celów hobbistycznych, naukowych jak i profesjonalnych.

PRZECHWYTYWANIE KOLORU TEKSTURY

Dzięki temu, że skaner 3D ONE przechwytuje kolory tekstury możliwe jest tworzenie dokładnych, kolorowych skanów, które pozwalają na dokładne odwzorowanie skanowanego obiektu.

, Skaner 3D ONE

IDEALNY DO HOBBY I NAUKI

Skaner 3D przez to, że posiada tak doskonałą cenę oraz dobrą jakość idealnie nadaje się do rozwijania umiejętności w postaci hobby lub nauki. Skaner 3D jeszcze nigdy nie był tak dostępny!

MODELE 3D GOTOWE DO DRUKU 3D

Skaner 3D ONE pozwala na tworzenie gotowych projektów do druku 3D. To dzięki jego doskonałym skanom oraz oprogramowaniu dołączonemu do skanera.

ZASTOSOWANIE SKANERÓW 3D

ZAPOZNAJ SIĘ Z WDROŻENIAMI SKANERÓW 3D

, Skaner 3D ONE

Streszczenie: Skanowanie pizz, których to końcowe modele 3D mają być użyte w kampanii reklamowej stworzonej dla sieci pizzerii Cel: Użycie profesjonalnego skanera 3D do stworzenia […]

, Skaner 3D ONE

Tworzenie ultra-realistycznych modeli 3D w wysokiej rozdzielczości do gry World War 3 dzięki Artec Leo i Artec Space Spider Streszczenie: Światowej sławy twórca gier wideo – […]

POZOSTAŁE SKANERY

, Skaner 3D ONE

Skaner 3D Eva Lite jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują urządzenia, o parametrach, które można określić krótkim opisem – profesjonalny, tani skaner 3D. Eva Lite to siostrzana […]

, Skaner 3D ONE

Laserowy skaner 3D, dalekiego zasięgu o wysokiej dokładności pomiaru. Idealny do skanowania wielkich obiektów. Zasięg tego profesjonalnego skanera 3D, wykorzystującego rozwiązanie LIDAR wynosi 110m.

, Skaner 3D ONE

Artec Space Spider to doskonały ręczny skaner 3D do aplikacji CAD. Znajduje on zastosowanie w sektorach takich jak inżynieria odwrotna, projektowanie produktu, kontrola jakości i produkcja […]

, Skaner 3D ONE

Skanowanie rozpoczyna się po umieszczeniu skanowanego obiektu na okrągłej platformie, a zadaniem operatora jest wybór którejś z inteligentnych ścieżek skanowania.

, Skaner 3D ONE

Artec Leo to profesjonalny, inteligentny skaner 3D z wbudowanym wyświetlaczem, dzięki któremu możesz obejrzeć skanowany produkt bez konieczności podłączania do komputera! Wygoda użytkowania Artec 3D Leo […]

MASZ PYTANIA?

, Skaner 3D ONE
Biuro Obsługi Klienta
ul. Jakobinów 23,
02-240 Warszawa Włochy
tel./fax. +48 22 846 21 50
info@skanery3d.eu
Dział sprzedaży
+48 22 846 21 50 wew. 205 – 209
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00  Rozwiń