Wykorzystanie skanerów 3D do skanowania ludzi
18 marca 2021
, Skanowanie 3D ludzi – oferta specjalna!
Inżynieria odwrotna w branży motoryzacyjnej na przykładzie projektu motocyklowego schowka narzędziowego
30 marca 2021

Skanowanie 3D ludzi – oferta specjalna!

, Skanowanie 3D ludzi – oferta specjalna!

Skanowanie 3D człowieka – specjalna cena!

Skanery 3D idealnie nadają się do skanowanie 3D nie tylko przedmiotów, samochodów czy śrubek, ale też można nimi zeskanować człowieka. Czasem może się Wam wydawać, że przeszkodą jest cena, że takie skanowanie musi być bardzo drogie. Nic bardziej mylnego. Razem z doświadczonym zespołem przygotowaliśmy specjalną cenę na skanowanie 3D człowieka!

Wynosi on jedyne od 599 ZŁ za projekt! 

 

Już teraz możesz zeskanować dowolną osobę i przenieść jej wizerunek na postać cyfrową. Skanowanie 3D odbywa się wraz z teksturami, więc otrzymujesz kolory obraz w formacie wyjściowym modeli 3D – siatka trójkątów (.obj) lub jeśli potrzebujesz skan 3D bez tekstury (.stl) – twój model przygotowany jest bezpośrednio pod wydruk 3D!

 

Już teraz dzięki skanowi 3D człowieka możesz zrealizować swoje plany! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy promocyjną cenę, abyś mógł spełnić swoje cele!

, Skanowanie 3D ludzi – oferta specjalna!

Zobacz efekty skanowania 3D człowieka – obejrzyj modele

Skanowanie 3D człowieka nigdy nie było tak dostępne

Skanowanie 3D człowieka wykorzystywane jest w wielu branżach – jednak do tej pory często to cena skanowania 3D była przeszkodą.

Jednak od teraz to się zmienia. Nasza specjalnie przygotowana oferta pozwoli Ci zrealizować swój projekt za niższą cenę niż do tej pory. Skorzystasz nie tylko z naszych skanerów 3D, ale też z wiedzy, doświadczenia i pomocy naszych specjalistów, którzy poprowadzą Cię przez proces skanowania, pokażą w jaki sposób działają narzędzie oraz dobiorą odpowiedny sprzęt do twojego zadania.

Skanowanie 3D człowieka może posłużyć w takich celach jak np. tworzenie specjalistycznych protez, tworzenie postaci występujących w grach komputerowych i filmach, tworzenia modeli, figur i lalek pod wydruki 3D, tworzenie wystaw wirtualnych i w wielu innych przypadkach. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia oraz pomysł na projekt.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!

, Skanowanie 3D ludzi – oferta specjalna!

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

 

Napisz do nas! Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci przygotować się do skanowania 3D, podadzą szczegóły oferty oraz ceny, pomogą w doborze narzędzi oraz ustaleniu terminu!

, Skanowanie 3D ludzi – oferta specjalna!
Biuro Obsługi Klienta
ul. Jakobinów 23,
02-240 Warszawa Włochy
tel./fax. +48 22 846 21 50
info@skanery3d.eu
Dział sprzedaży
+48 22 846 21 50 wew. 205 – 209
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

    Prosimy o poprawne wypełnienie formularza.
    W przypadku błędnego numeru telefonu lub adresu email nie będziemy mogli skontaktować się celem przedstawienia oferty dotyczącej skanowania człowieka.
    Rozwiń