Skany 3D – galeria skanów 3d Artec

W naszej galerii znajdziesz nie tylko skany 3D wykonane za pomocą skanerów Artec. To również miejsce, w którym możesz obejrzeć zdjęcia pokazujące proces skanowania oraz możliwe zastosowania mobilnych skanerów.

Jeśli chcesz zobaczyć na żywo jak wygląda proces skanowania 3D i dowiedzieć się w jaki sposób można wdrożyć tę technologię w Twojej firmie – umów się na prezentację – nasi specjaliści dojeżdżają do firm na terenie całej Polski w celu bezpłatnego zaprezentowania możliwości mobilnych skanerów Artec.

Istniejemy na rynku od 2008 roku. Doświadczenie i praktyka zdobyte podczas wielu lat spędzonych w branży 3D pozwalają nam kompleksowo zastosować rozwiązania z zakresu technologii 3D w dowolnej branży- także Twojej!

Jeśli jesteś zainteresowany usługą skanowania lub zakupem skanera 3D po prostu skontaktuj się z nami. Wystarczy, że klikniesz w ten link.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o technologii 3D- odwiedź stronę dystrybutora skanerów Artec, oprogramowania CAD/CAM czy drukarek 3D – 3D MASTER.

skany 3D, Galeria