, Prezentacja skanerów 3D w gmachu AGH Krakowie
Skanery 3D Artec pomogły dokonać odkrycia Homo Naledi
29 lutego 2016
, Prezentacja skanerów 3D w gmachu AGH Krakowie
Eleganckie krzesło
31 stycznia 2019

Prezentacja skanerów 3D w gmachu AGH Krakowie

Prezentacja skanerów 3D w Krakowie

 

 

W dniu 30 listopada w godzinach 8:00 – 16:00 będziemy gościć w Krakowie, gdzie w gmachu Akademii Górniczo-Hutniczej przeprowadzimy cykl prezentacji skanerów 3D. Zaprezentujemy Państwu najnowsze osiągnięcia technologii 3D, a zwłaszcza skanerów 3D marki Artec oraz możliwości przetwarzania skanów za pomocą odpowiedniego oprogramowania.. 

Prezentacja odbędzie się w gmachu AGH w Krakowie, przy ul. Mickiewicza 30, budynek B4, I piętro, sala KAP/24 – LAPP (Laboratorium LAPP): wejście do Katedry Automatyzacji Procesów w laboratorium LAPP. 

 

W godzinach 8:00-15:00 będziemy prowadzić pokazy dla studentów uczelni, a następnie od godziny 15:00 zapraszamy przedstawicieli firm oraz wszystkich zainteresowanych zagadnieniami spod znaku najnowszych technologii 3D. 

Chcecie poznać zasady funkcjonowania skanerów 3D, poznać możliwości ich wykorzystania w przemyśle, medycynie oraz w sektorze edukacji? Chcecie zobaczyć jak działa oprogramowanie i w jaki sposób opracowuje się powstałe skany 3D, aby mogły posłużyc do stworzenia prototypu i przyśpieszyć prace projektowe? Odwiedźcie nas na pokazie 3D w Krakowie.

 

Serdecznie zapraszamy na naszą prezentację

Zespół 3D Master / Advanced Solutions