prezentacje 3D, Prezentacje 3D skanery
Usługi – skanowanie 3D cennik. Tworzenie skanów 3D
15 lutego 2011
prezentacje 3D, Prezentacje 3D skanery
Skanowanie 3D i inżynieria odwrotna – projektowanie mebli
9 września 2016

Prezentacje 3D skanery

prezentacje 3D, Prezentacje 3D skanery

Prezentacje skanerów 3D

 

3D MASTER specjalizuje się we wdrażaniu nowych technologii 3D do różnych dziedzin nauki i przemysłu. Wykorzystujemy innowacyjne metody 3D do usprawniania pracy i proponujemy naszym Klientom innowacyjny sprzęt i kompleksowe rozwiązania. W ofercie 3D Master posiadamy oprogramowanie ZW3D CAD/CAM ułatwiające pracę projektantom i konstruktorom, specjalistyczne urządzenia pomiarowe – precyzyjne skanery 3D marki Artec – przeznaczone do wykorzystania w produkcji przemysłowej, w inżynierii odwrotnej,  motoryzacji, meblarstwiew działach kontroli jakości oraz w innych dziedzinach: w medycynie, protetyce i ortopedii oraz w edukacji. Na zlecenie Klienta świadczymy usługi skanowania 3D – precyzyjne, szybkie, bezdotykowe pomiary.

Akademia Górniczo Hutnicza a skanery 3D

Pod koniec listopada 2015 roku gościliśmy na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, gdzie zaprezentowaliśmy studentom AGH sposoby działania i możliwości wykorzystania ręcznych skanerów 3D marki Artec. Główną zaletą skanerów poza odpowiednimi parametrami i wysoką precyzją pomiarów jest ich poręczność. Skanery są lekkie, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc i wykonanie dokładnych skanów 3D, na bazie których tworzy się odpowiedni model 3D.

Podczas prezentacji studenci wydziałów mechanicznych mieli możliwość zapoznać się z budową skanerów 3D – modele Eva i Spider, poznać zasady skanowania 3D oraz zobaczyć gotowe efekty pracy po obróbce skanów w odpowiednim oprogramowaniu. Poniżej  krótka fotorelacja z prezentacji skanerów 3D.

W procesie skanowania powstają poszczegółlne skany, które za pomocą oprogramowania Artec Studio łączą się w całość tworząc gotowy skan 3D.

Skanowanie postaci jest całkiem bezpieczne dla zdrowia, gdyż skanery wykorzystują wiązki światła białego lub niebieskiego.

Jeśli chcesz zorganizować pokaz prezentacji skanerów 3D w firmie lub na swojej uczelni – zgłoś się do nas! Nasi eksperci od skanowania 3D pokażą możliwości działania skanerów oraz opowiedzą o możliwościach ich zastosowania w różnych sektorach przemysłu. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z z nami. Wystarczy, że klikniesz w ten link.